Yeniden Refah Partisi Haberleri

Yeniden Refah Partisi Haberleri

Mehmet Gül, yeniden MKYK üyesi oldu 

Yeniden Refah Partisi 2. Olağan Büyük Kongresi gerçekleştirildi. Ankara Arena’daki kongreye 81 il, 922 ilçeden teşkilat mensupları katıldı.

Yeniden Refah Partisi saha ve teşkilat çalışmalarına devam ediyor

Yeniden Refah Partisi MKYK üyesi ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, Antalya, Bilecik, Aksaray,  Nevşehir, İzmir ve Tekirdağ’da teşkilat toplantılarına katılarak partililerle buluştu.

Yeniden Refah Partisinden Mustafapaşa Mahallesine ziyaret

Yeniden Refah Partisi Bölge Koordinatörü İbrahim Gök ve İl Başkan Yardımcısı Mehmet Kara Mustafapaşa Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Altınöz: 'Dünyanın birçok yerinden Müslümanlar Erbakan'ı ziyaret ediyor'

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, Dünyanın birçok yerinden Müslüman kardeşlerimiz İslam toplulukları Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan'ı ziyaret ediyorlar. Dertlerini, tasalarını, problemlerini arz ediyorlar' dedi.

Karakuş'tan öğretmenevi için öneri

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Erhun Karakuş, Elazığ'da öğretmenevi ihtiyacını karşılayacak çözüm önerisini kamuoyu ile paylaştı.

Karakuş: Bu ihaleyi derhal iptal edin

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Av. Erhun Karakuş, Sivrice ve Baskil ilçelerinde yapılacak 300 adet köy evi, 5 ahır ve çevre düzenlemesi yapım işinin, maliyetinin çok fazla üzerinde bir fiyata ihale edilmesine tepki gösterdi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan: 'Yeni ittifaklar, alternatiflerin çıkması mümkün, yeni partiler kuruluyor'

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, seçimlere kendi başlarına girmeyi istediklerini ancak bunun ittifak konusunda kırmızı çizgi çekmek anlamına gelmediğini belirterek, 'Seçime yakın dönemde, 3-6 ay kala yeni kombinasyonların, yeni ittifaklar, alternatiflerin çıkması mümkün. Yeni partiler kuruluyor. Mevcut ittifaklarda değişiklikler olması mümkün. Bu tabloyu o zaman değerlendirip, teşkilatlarımızla istişare yapıp bir karar verilecektir' dedi.

Erbakan Elazığ'a gelecek

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, 27 Kasım Cumartesi günü Elazığ'a gelecek.

Erbakan, 'Türkiye'nin en zinde partisi olarak seçime hazırız'

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, üyesi sayısı bakımından Türkiye'nin dördüncü siyasi partisi olma yolunda ilerlediklerini belirterek, "81 ilde, 900 ilçede teşkilatlarımız kuruldu ve bugün Türkiye’nin en büyük, en dinamik zinde teşkilatları olarak seçime girmeye hazırız.' dedi.

Erbakan: TBMM’nin Kızılderili Soykırımını tanıma kararını almasını bekliyoruz

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarını 'Ermeni soykırımı' olarak tanımasına karşılık, TBMM’nin ‘Kızılderili Soykırımı’nı tanıma kararı almasını istedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan Elazığ’da Konuştu

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Partisinin Karakoçan ilçe başkanlığı kongresine katılmak üzere Elazığ'a geldi. 

Moderatöre 'Sorunları Konuşalım' Tepkisi

Kanal 23 Televizyonunun izlenme rekoru kıran Ayrıntı programı bu hafta da izleyicileri ekran başına topladı.

Karakuş: Elazığlı Yediği Ayazı Unutmayacak

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Erhun Karakuş, deprem sürecinde yaşanan uygulama hatalarına tepki gösterdi.