25 Nisan 2024'te A101 marketlerinde başlayacak olan yeni kampanyalı ürünlerin detayları, resmi internet sitesinde yayınlanan A101 Aktüel Kataloğu ile kesinlik kazandı. Peki, 25 Nisan 2024'teki A101 kataloğunda hangi ürünler yer alıyor? A101'de bu Perşembe günü müşterileri neler bekliyor ve raflarda hangi aktüel ürünler yer alacak? İşte bu soruların yanıtları aşağıda detaylandırılmıştır:

A101'in 25 Nisan 2024 tarihli aktüel kataloğu, takipçilerin talepleri doğrultusunda özenle seçilmiş ürünleri indirimli olarak sunuyor. Bu hafta A101'de yer alacak ürün kategorileri arasında Teknoloji ve Elektronik, Beyaz Eşya, Elektrikli Ev Aletleri, Elektrikli Moped, Ev Gereçleri, Mutfak Eşyaları, Tekstil ve Giyim ürünleri ile Temel İhtiyaçlar bulunuyor. 

Özellikle teknoloji ürünlerine büyük bir yer verilen kataloğun ilk sayfasında, çeşitli avantajlarla sunulan ürünler dikkat çekiyor. Örneğin, Philips 55" 4K UHD Smart Led TV, 19.999 TL fiyatıyla, ücretsiz teslimat ve montaj imkanı sunarken, Android işletim sistemine sahip JVC ve Onvo markalı televizyonlar da uygun fiyatlarla tüketicilere sunuluyor. Ayrıca, Hiking A41 Cep Telefonu ve Piranha markalı aksesuarlar da teknoloji severler için cazip seçenekler arasında.

Beyaz Eşya kategorisinde, SEG markalı çamaşır makineleri ve buzdolapları, bulaşık makineleri gibi ürünler de indirimli fiyatlarla ve ücretsiz kurulum seçeneği ile sunulmakta. Goodwest markalı Ankastre Set ise mutfaklar için şık ve fonksiyonel bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Bu zengin ve çeşitli ürün yelpazesiyle A101, 25 Nisan 2024 Perşembe günü başlayacak kampanyasında müşterilerine hem kaliteli hem de uygun fiyatlı alışveriş fırsatları sunmayı hedefliyor.

25 Nisan 2024 Perşembe günü başlayacak olan A101 aktüel döneminde, yeni katalogla birlikte A101 Market'in sunacağı büyük indirimler ve kampanyalar müşterileri bekliyor. A101'in bu dönemdeki Elektrikli Ev Aletleri grubunda çeşitli markaların seçkin ürünleri öne çıkıyor. Kiwi markasından torbasız elektrikli süpürge, yağsız fritöz airfryer, elektrikli çelik cezve ve ekmek kızartma makinesi gibi ürünler indirimli fiyatlarla sunuluyor. Arzum'dan dikey süpürge, Aprilla'dan apilatör, saç düzleştirici ve saç kesme makinesi gibi ürünler de kampanya kapsamında yer alıyor.

Diğer kategorilerde de dikkat çeken ürünler mevcut. Örneğin, ESCAMP'dan 6500 Flat Tiny House ve Volta'dan elektrikli moped ve motorlu bisiklet gibi taşınabilir araçlar, Roboom'dan farklı boyutlarda valizler, Metal'den çift ve tek kişilik karyolalar, çeşitli yatak modelleri ve Hascevher'den tencere setleri gibi ev gereçleri, indirimli olarak sunulacak.

Ayrıca, Kütahya Porselen'den yemek tabağı, kase, pasta tabağı gibi mutfak ürünleri ve çeşitli ev tekstili ürünleri de indirimlerle müşterilere sunulacak. A101'in online sitesi ve fiziksel mağazalarında, bu ürünler 2 Mayıs 2024 Perşembe gününe kadar avantajlı fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

A101 Haftanın Yıldızları etiketi altında sunulan diğer indirimli ürünler de hafta sonuna özel olarak müşterilere sunulacak. Bu kampanyalar, A101'in broşürlerinde ve online platformlarında detaylı olarak incelenebilir, böylece müşteriler en iyi fırsatları değerlendirme şansı bulabilirler.