Şahin Şerifoğulları Haberleri

Şahin Şerifoğulları Haberleri

Başkan Şahin Şerifoğulları’ndan Ramazan Ayı Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Ramazan ayı dolayısıyla yayımladığı mesajında, 'Yüce Rabbimizin rahmet ve merhametinin sağanaklaştığı Ramazan ayının tüm İslam alemi, milletimiz ve kıymetli hemşehrilerimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.' dedi.

Bu Proje Elazığ'a Çok Yakıştı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın 11 Ana Başlıkta 100 Proje kapsamındaki projeleri bir bir hayata geçiyor.

Başkan Şerifoğulları’ndan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Şerifoğulları’ndan Berat Kandili Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Şerifoğulları: Şehrimize Hayırlı Olsun

Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü alanının Millet Bahçesine çevrilmesi ile ilgili çalışmalar neticelendi.

Elazığ'da Kentsel Dönüşüme Katılacak Vatandaşlara 50-75 Bin Lira Hibe Verilecek

Elazığ Belediyesi, Aşağı Demirtaş köyünde 500 adet müstakil konut inşa edecek. Belediye, bu konutlardan elde edilecek gelirle kentsel dönüşüme katılacak vatandaşlara hane başı 75 bin liraya kadar hibe verecek.

Başkan Şerifoğulları: İtfaiye Personelimiz Her Zaman Yüz Akımız Olmuştur

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 6 Şubat'ta meydana gelen ve asrın felaketi olarak tanımlanan deprem sonrası Malatya’da fedakârca çalışan Elazığ İtfaiyesi personelini ziyaret etti. Başkan Şerifoğulları, 'İtfaiye personelimiz her zaman yüz akımız olmuştur.' dedi. 

Başkan Şerifoğulları Depremin Ardından Şehir Genelinde İncelemelerde Bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, merkez üssü Kahramanmaraş olan toplam 11 ili etkileyen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki deprem felaketinin ardından Elazığ’daki çalışmalarını sürdürüyor.

İl Protokolü Palu İlçesini Ziyaret Etti

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, bugün peş peşe depremlerin yaşandığı Palu ilçesini ziyaret etti.

Vali Toraman ve Başkan Şerifoğulları, Elazığ'da Tedavi Gören Depremzedeleri Ziyaret Etti

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, deprem bölgesinden Elazığ'a getirilerek tedavi gören vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Başkan Şerifoğulları, Malatya’da Depremzedelerle Bir Araya Geldi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile birlikte merkez üssü Kahramanmaraş olan ve toplam 10 ili etkileyen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki deprem felaketinin ardından depremden en çok etkilenen Malatya’nın Doğanşehir ilçesindeki konteyner kentte incelemelerde bulundu.

Başkan Şerifoğulları: Elazığlı Esnaflarımıza Hayırlı Olsun

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’ın Mücbir Sebep Uygulaması kapsamına alınmasında emeği geçenlere teşekkür ederek Elazığlı esnaflara hayırlı olması temennisinde bulundu.

Başkan Şerifoğulları, Malatya’da Deprem Bölgesinde İncelemelerde Bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, merkez üssü Kahramanmaraş olan ve toplam 10 ili etkileyen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki deprem felaketinin 8. gününde de depremin en fazla etkilediği illerden biri olan kardeş şehir Malatya’da incelemelerini ve çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Şerifoğulları Deprem Bölgesi Malatya’daki Yardım Çalışmalarını Sürdürüyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Kahramanmaraş merkezli büyük depremin en fazla etkilediği illerden biri olan kardeş şehir Malatya’daki yardım ve koordinasyon çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Şerifoğulları’nın Depremzedeler İçin Başlattığı Yardım Çağrısına Elazığlılardan Büyük Destek Geldi

Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş merkezli olan ve 10 ilde de etkisi şiddetli bir şekilde hissedilen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin yaraları sarmak için Elazığ tek yürek oldu.

Elazığ Belediyesi Sıfır Atık Başarısını Taçlandırdı

Elazığ Belediyesi İlimizin Sıfır Atık Belgesini Almaya Hak Kazandı

Cumhuriyet Meydanı Yer Altı Otoparkı Ücret Tarifesi Belli Oldu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın vizyon projeleri arasında yer alan Cumhuriyet Meydanı ve Yer Altı Otoparkı 3 Ocak tarihinde vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

Kursiyer Kadınlar Elazığ Belediyesi’nin Proje Alanlarını Gezdi

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Kadın Yaşam Merkezi’nde eğitim gören kadın kursiyerler Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın vizyon projeleri arasında yer alan ve tamamlanarak vatandaşın hizmetine sunulan bazı proje alanlarını gezdiler.

Dev Otopark Ocak Ayında 17.400 Araca Hizmet Verdi

Elazığ Belediyesi tarafından inşa edilen Cumhuriyet Meydanı Yer Altı Otoparkı, şehrin otopark ihtiyacını büyük ölçüde karşılıyor.

Başkan Şerifoğulları, Pazar Esnafını Ziyaret Etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, "Gönül Belediyeciliği" ilkesi doğrultusunda sürdürdüğü esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.

İl Protokolü, Evlerine Yerleşen Depremzedeleri Ziyaret Etti

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 24 Ocak Elazığ depreminin 3. yılında evlerine yerleşen depremzedeleri ziyaret etti.

Başkan Şerifoğulları'ndan 24 Ocak Depremi'nin 3. Yıl dönümü Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 24 Ocak 2020'de Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin üçüncü yıl dönümünde bir mesaj yayımladı.

Başkan Şerifoğulları: Mübarek Üç Aylara Kavuşmanın Sevincini Yaşıyoruz

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Üç Aylar'ın başlangıcı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Cumhuriyet Meydanı Yer Altı Otoparkı’na Yoğun İlgi

Elazığ Belediyesi tarafından şehre kazandırılan ve 31 Ocak tarihine kadar ücretsiz olarak hizmet sunan Cumhuriyet Meydanı Yer Altı Otoparkı, vatandaştan büyük ilgi görüyor.

Elazığ Belediyesi, Klarnet Üstadı Mehmet Şerif Çaça İçin Anma Programı Düzenleyecek

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın Geçmişe Vefa İnsanımıza Değer projesi kapsamında mahalli müziğin mihenk taşlarından olan ve Elazığ musikisine önemli katkılar sunan Klarnetçi Mehmet Şerif Çaça (Çeçen), vefatının 7’nci yıl dönümünde anılacak.

Vali Toraman ve Başkan Şerifoğulları Harput'ta İncelemelerde Bulundu

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Harput'ta restorasyon çalışması devam eden Hoca Hasan Hamamı’nda incelemelerde bulundu.

Elazığ Belediyesi Spor ve Yaşam Kompleksi İnşası Sürüyor

Elazığ Belediyesi tarafından yapılan ve sportif anlamda cazibe noktası niteliği taşıyacak olan Spor ve Yaşam Kompleksi inşası hızla ilerliyor.

Şahin Başkan'ın söz verdiği projeler hayat buldu

Göreve geldiği günden bugüne söz verdiği projeleri bir bir hayata geçiren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları kamuoyunun takdirini topluyor.

Başkan Şerifoğulları 15 Saniyelik Video Paylaştı; Kamuoyu Heyecanla Beklemeye Başladı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Twitter hesabından 15 saniyelik Elazığspor videosu paylaştı, kamuoyu heyecanla beklemeye başladı.

ELMİYAD’dan Başkan Şerifoğulları’na Teşekkür Plaketi

Elazığ Medya, İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği (ELMİYAD), Elazığ Basın Tarihine ışık tutacak olan Basın Müzesi Projesini hayata geçiren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür plaketi verdi.