Şahin Şerifoğulları Haberleri

Şahin Şerifoğulları Haberleri

Elazığ’ın Pilot İl Olarak Yer Aldığı Proje İçin Protokol İmzalandı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’ın pilot il olması dolayısıyla yapılacak olan çalışmalarla ilgili protokol imzalandığını duyurdu.

Başkan Şerifoğulları, Çalışmalarını Anlattı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları düzenlediği geniş katılımlı basın toplantısında , 4.5 yıllık çalışmalarını ve hizmetlerini değerlendirdi.

Başkan Şerifoğulları, Kent-Köy Yaşam Alanı’nda Muhtarlar ve Vatandaşlarla Buluştu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Çaydaçıra Mahallesi’ne kazandırılan Kent-Köy Yaşam Alanı’nda muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Şerifoğulları Aksaray Mahallesi’nde Yoğun İlgi İle Karşılandı

Gönül, hizmet ve eser belediyeciliği anlayışıyla şehrin her bir köşesine önemli yatırımların gerçekleştirilmesini sağlayan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 11 Ana Başlıkta 100 Projenin yanı sıra Elazığ’ın ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda da proje ve yatırım odaklı hizmet üretmeye devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Şerifoğulları bu kez, Kültür Mahallesi Muhtarı ile bir araya gelirken, Aksaray Mahallesi’nde yapımı süren çalışmaları yerinde inceledi ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Şerifoğulları, Hizmetlerini Anlatacak

2019 Yerel seçimlerinde AK Parti’den Elazığ Belediye Başkanı seçilen Şahin Şerifoğulları, hizmet dönemi içerisinde gerçekleştirdiği hizmetleri ve projeleri, tanıtım programı ile Elazığ kamuoyu ile paylaşacak. 

Vatandaş Şahin Başkan'dan Memnun

Elazığ’ın üç farklı noktasında gerçekleştirdiğimiz tarafız ve objektif kamuoyu yoklaması sonucuna göre, Elazığ halkı mevcut Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı yeniden belediye başkanı olarak görmek istiyor. 

Doğa Dostu Elazığ Belediyesi, 4 Yılda Yaklaşık 600 Milyon TL’lik Çevresel Yatırım Gerçekleştirdi

Önceliği insan ve doğayı korumak, gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir çevre bırakmak ve iklim değişikliğiyle mücadelede uyumlu projeler üretmek olan Elazığ Belediyesi, çevresel yatırımlarıyla şehrin bugününe ve yarınlarına hizmet etmeye devam ediyor.

Hoca Hasan Hamam Müzesi’nin Açılışı Törenle Yapıldı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın Müzeler Şehri Elazığ Projesi kapsamında Hoca Hasan Hamam Müzesi’nin açılışı yapıldı.

Başkan Şerifoğulları, Mahalle Gezilerini Sürdürüyor

Gönül belediyeciliği ilkesiyle başladığı hizmet yolculuğuna devam eden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Sanayi Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş’in de eşlik ettiği Başkan Şerifoğulları, Mahalle Muhtarı Adem Susalan’ı da ziyaret etti.

Harput’a Yepyeni Bir Değer Daha

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın Müzeler Şehri Elazığ Projesi kapsamında açılan Basın Müzesi ve Harput Musiki Müzesi'nin ardından üçüncü müze olan Hoca Hasan Hamam Müzesi, 16 Eylül Cumartesi günü saat 17.30’da düzenlenecek törenle ziyarete açılacak.

Spor Köyü, Doğukent Mahallesine cazibe kazandıracak

Göreve geldiği günden itibaren spora ve sporcuya destek vererek yatırımlarını sürdüren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın 11 Ana Başlıkta 100 Projesi'nden biri olan Spor Köyü inşa çalışmalarının Yüzde 40’ı tamamlandı.

Başkan Şerifoğulları, Tüm Elazığ Muhtarlar Federasyonu Aylık İstişare Toplantısına Katıldı

Tüm Elazığ Muhtarlar Federasyonu Aylık İstişare Toplantısı, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın katılımı ile yapıldı

Elazığ Belediyesi Sosyal Belediyecilikte Lider

Elazığ Belediyesi, şehrin çehresini değiştiren fiziki çalışmaların yanı sıra sosyal belediyecilik çalışmalarıyla da adından söz ettiriyor.

Elazığ’da 1 Hafta Boyunca Öğrenci ve Öğretmenler İçin Toplu Taşıma Ücretsiz

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 11 Eylül Pazartesi günü Eğitim Öğretime başlayacak olan öğrencilere ve öğretmenlere 1 hafta boyunca toplu taşıma araçlarının ücretsiz olduğunu duyurdu.

Elazığ Belediyesi Semt Kütüphaneleri, Sınav Maratonundaki Öğrencilerin İkinci Evi Oldu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın 11 Ana Başlıkta 100 Proje’si kapsamında hayata geçirdiği Her Mahalleye Bir Kütüphane çalışmaları neticesinde dört yılda şehrin farklı mahallelerinde hizmete sunulan 19 yeni Semt Kütüphanesi, sunduğu imkanlarla öğrencilerin ve kitapseverlerin ikinci evi oldu.

Altyapıda Tarihi Dönüşüm Süreci

Elazığ hem üst yapısıyla hem altyapısıyla yepyeni bir şehir haline geldi…

Elazığ Belediyesi, Jeotermal Sera Sahası’nda 12 Ay Boyunca Hem Fide Üretecek Hem de Sebze Yetiştirecek

Elazığ Belediyesi’nin Cip mesire alanı içerisindeki jeotermal su kaynağı etrafında oluşturduğu sera alanında, mevsim koşulları fark etmeksizin her yıl ortalama 250 ton sebze ve yerli fide üretimi gerçekleştirecek.

Şehrin Doğusuna Prestijli Yaşam Alanları Kazandırıldı

Elazığ Belediyesi, Nefes Alan Daha Yeşil Bir Şehir hedefiyle şehrin doğu mahallelerine örnek yaşam alanları kazandırdı. Yeni yaşam alanlarının tamamlanmasıyla Ulukent, Doğukent, Kırklar, Sanayi, Salıbaba mahallelerinin çehresinin değiştiğini ve bölgenin gelecek vizyonuna değer kattığını ifade eden vatandaşlar, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür etti.

Elazığ Belediye Meclisi Eylül Ayı Oturumları Başladı

Elazığ Belediye Meclisi Eylül ayı oturumları başladı. Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Belediye tarafından yapımına başlanan batı prestij projesi ile belediye ve EBUAŞ’a gelir elde edileceğini söyledi.

Elazığ Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Elazığ Belediyesi ile HİZMET-İŞ Sendikası arasında Toplu İş Sözleşmesi imzalandı.

Başkan Şerifoğulları: Biz, Güçlü ve Büyük Bir Aileyiz

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü personelleriyle kahvaltı programında bir araya gelen Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları; 'Şehrimiz için gerçekleştirdiğimiz yatırımların hepsinde, sizlerin emek ve alın teri var. Biz, güçlü ve büyük bir aileyiz' diyerek çalışanlara teşekkür etti.

Elazığ Tarımsal Kalkınma Projesi Ön Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, Elazığ Milletvekilleri Prof. Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkapı, M.Rıdvan Nazırlı, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Fırat Üniversitesi Rektörü Fahrettin Göktaş, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Baskil Belediye Başkanı İhsan Akmurat ve Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Abdulvahap Yoğunlu'nun katılımlarıyla Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Öncülüğünde gerçekleştirilen 'Elazığ Tarımsal Kalkınma Projesi' Ön Bilgilendirme Toplantısı gerçekleşti.

Elazığ'da Ticaret Doğduğu Sokaklara Döndü

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın 100 Projesi arasında yer alan Ticaret Doğduğu Sokaklara Dönüyor Projesi kapsamında Tarihi Kapalı Çarşı, Bakırcılar Çarşısı ve Saray Camii çevresinde gerçekleştirilen yenileme, restorasyon ve rekreasyon çalışmalarıyla bölge cazibe merkezi haline geldi.

Elazığ, Kent Müzesine Kavuşuyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrin yıllardır beklediği bir özlemini daha gidererek Elazığ’ın kültür ve turizmine yeni bir değer daha kazandırıyor.

Başkan Şerifoğulları: Mahalle Ayrımı Gözetmeden Şehrimizin Her Köşesine Hizmet Götürüyoruz

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ataşehir ve Güneykent Mahallerinde yapımı devam eden yeni imar yolu, muhtarlık ofisleri ve 16 derslikli ortaokulun inşa çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Şerifoğulları; 'Mahalle ayrımı gözetmeden, ilk günkü aşkla çalışıyor ve şehrimizin her köşesine hizmet götürmeye devam ediyoruz.' dedi.

Başkan Şerifoğulları, Esnaf Odalarına Hizmet Binası Tahsis Etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları 25 esnaf odasına ve 20 bin esnafa sahip çıkarak esnaf odalarına hizmet binası tahsis etti. Elazığ Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Turan Kurnaz, Başkan Şerifoğulları’na özverili davranıştan dolayı teşekkür etti.

Başkan Şerifoğulları: Elazığ Bizim Sevdamız

Malatya’dan Başkan Şerifoğulları’na adaylık teklifi geldi, Başkan Şerifoğulları anında cevap verdi..

Elazığ Belediyespor’un Olimpiyat Vizeli Boksörü Gizem Özer, Güney Kore Yolcusu

Haziran ayında Polonya’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen 2023 Avrupa Oyunları’nda branşında bronz madalya kazanarak 2024 Paris Olimpiyatları’na katılma hakkı elde eden Elazığ Belediyespor Kulübü Boksörümüz Gizem Özer, Güney Kore’de düzenlenecek olan Milli Takım kampına katılacak.

Bakan Özhaseki'nin katılımıyla Elazığ Belediyesi Temel Atma ve Toplu Açılış Töreni Gerçekleştirildi

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki'nin katılımıyla Elazığ Belediyesi tarafından yapılan ve Elazığ'ın gelecek vizyonuna değer katan projelerin Temel Atma ve Toplu Açılış Töreni gerçekleştirildi.