Şahin Şerifoğulları Haberleri

Şahin Şerifoğulları Haberleri

Kandemir'den Şerifoğulları'na Övgü

Bir dizi gezi ve invelemelerde bulunmak üzere ilimize gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Elazığ'ın belediyecilik anlamında başarılı işlerin yapıldığı şehirlerden biri olduğunu söyleyerek, yapılan hizmetlerden dolayı başta Şahin Şerifoğulları olmak üzere tüm belediye başkanlarına teşekkür etti.

Şahin Başkan Tarih Yazdı

Başkan Şerifoğulları, Altyapı Yenileme Çalışmalarına İlişkin İncelemelerde Bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ içme suyu isale hattı 2. kısım çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulundu.

Elazığ Belediyesi Gururla Sundu

Elazığ'a birbirinden kıymetli 100 proje kazandıran Şahin Şerifoğulları başkanlığındaki Elazığ Belediyesi hizmetlerinin meyvesini almaya başladı.

Yüzyılın Hamlesinde Dereceye Giren Sporcular Ödüllendirildi

Elazığ Belediyesi tarafından 28 Ekim’de başlatılan Yüzyılın Hamlesi Satranç Turnuvası'nda dereceye giren sporcular, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından ödüllendirildi.

Elazığ Belediyesi Yüzyılın Hamlesi Uluslararası Satranç Turnuvası Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenen ve 28 Ekim tarihinde başlayan Yüzyılın Hamlesi Uluslararası Satranç Turnuvası yoğun ilgiyle devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları’na, Kitap Fuarı’nda Yoğun İlgi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, kapılarını açtığı günden itibaren ziyaretçi akınına uğrayan Elazığ Belediyesi Kitap Fuarı’nı ziyaret etti. Başkan Şerifoğulları, Kitap Fuarı’nda vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Elazığ Belediyesi 4. Kitap Fuarı’na Katılacak Yazarlar Belli Oldu

Elazığ Belediyesi tarafından organize edilecek 4. Kitap Fuarı, 28 Ekim-5 Kasım tarihlerinde Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Abdullahpaşa Mahallesi’nde Yol Genişletme ve Asfaltlama Çalışmaları Tamamlandı

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Abdullahpaşa Mahallesi Saray Bosna Caddesi’ndeki 4 şeritli yolda çalışmalarını tamamladı.

Başkan Şerifoğulları, Spor Köyü İnşa Çalışmalarını İnceledi

Eser, hizmet ve gönül belediyeciliği ilkesiyle başladığı hizmet yolculuğuna devam eden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Doğukent Mahallesi’ne cazibe kazandıracak Spor Köyü inşa çalışmalarını yerinde inceledi.

Elazığ Belediyesi gençlere desteğini sürdürüyor

Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek öğrenciler için hazırladığı, Gelecek Sensin isimli kapsamlı destek programını, bu yıl da gençlerle buluşturacak.

Temizer’den Sonra Elazığ’a En Çok Hizmet Eden Başkan

4,5 Yıllık hizmet süresini geride bırakan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’a kazandırdığı büyük yatırımlar ve hizmetlerle kamuoyunun takdirini topluyor. 

Başkan Şerifoğulları, Çalışma Sahalarında İncelemede Bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’a kazandırılan yatırımlar ve devam eden inşa çalışmaları sahalarında incelemelerde bulundu.

Elazığ’da Modern Yollarla Trafiğe Konfor Geldi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın 100 projesi arasında yer alan ve kısa sürede tamamlanarak şehrin hizmetine sunulan modern yol çalışmaları, şehir trafiğine konfor kazandırdı.

Elazığ Şehirler Arası Yeni Otobüs Terminalinde Sona Gelindi

Elazığ Belediyesi tarafından inşa edilen Şehirler Arası Otobüs Terminali çalışmalarında son aşamaya gelindi.

Elazığ’ın Pilot İl Olarak Yer Aldığı Proje İçin Protokol İmzalandı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’ın pilot il olması dolayısıyla yapılacak olan çalışmalarla ilgili protokol imzalandığını duyurdu.

Başkan Şerifoğulları, Çalışmalarını Anlattı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları düzenlediği geniş katılımlı basın toplantısında , 4.5 yıllık çalışmalarını ve hizmetlerini değerlendirdi.

Başkan Şerifoğulları, Kent-Köy Yaşam Alanı’nda Muhtarlar ve Vatandaşlarla Buluştu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Çaydaçıra Mahallesi’ne kazandırılan Kent-Köy Yaşam Alanı’nda muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Şerifoğulları Aksaray Mahallesi’nde Yoğun İlgi İle Karşılandı

Gönül, hizmet ve eser belediyeciliği anlayışıyla şehrin her bir köşesine önemli yatırımların gerçekleştirilmesini sağlayan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 11 Ana Başlıkta 100 Projenin yanı sıra Elazığ’ın ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda da proje ve yatırım odaklı hizmet üretmeye devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Şerifoğulları bu kez, Kültür Mahallesi Muhtarı ile bir araya gelirken, Aksaray Mahallesi’nde yapımı süren çalışmaları yerinde inceledi ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Şerifoğulları, Hizmetlerini Anlatacak

2019 Yerel seçimlerinde AK Parti’den Elazığ Belediye Başkanı seçilen Şahin Şerifoğulları, hizmet dönemi içerisinde gerçekleştirdiği hizmetleri ve projeleri, tanıtım programı ile Elazığ kamuoyu ile paylaşacak. 

Vatandaş Şahin Başkan'dan Memnun

Elazığ’ın üç farklı noktasında gerçekleştirdiğimiz tarafız ve objektif kamuoyu yoklaması sonucuna göre, Elazığ halkı mevcut Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı yeniden belediye başkanı olarak görmek istiyor. 

Doğa Dostu Elazığ Belediyesi, 4 Yılda Yaklaşık 600 Milyon TL’lik Çevresel Yatırım Gerçekleştirdi

Önceliği insan ve doğayı korumak, gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir çevre bırakmak ve iklim değişikliğiyle mücadelede uyumlu projeler üretmek olan Elazığ Belediyesi, çevresel yatırımlarıyla şehrin bugününe ve yarınlarına hizmet etmeye devam ediyor.

Hoca Hasan Hamam Müzesi’nin Açılışı Törenle Yapıldı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın Müzeler Şehri Elazığ Projesi kapsamında Hoca Hasan Hamam Müzesi’nin açılışı yapıldı.

Başkan Şerifoğulları, Mahalle Gezilerini Sürdürüyor

Gönül belediyeciliği ilkesiyle başladığı hizmet yolculuğuna devam eden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Sanayi Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş’in de eşlik ettiği Başkan Şerifoğulları, Mahalle Muhtarı Adem Susalan’ı da ziyaret etti.

Harput’a Yepyeni Bir Değer Daha

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın Müzeler Şehri Elazığ Projesi kapsamında açılan Basın Müzesi ve Harput Musiki Müzesi'nin ardından üçüncü müze olan Hoca Hasan Hamam Müzesi, 16 Eylül Cumartesi günü saat 17.30’da düzenlenecek törenle ziyarete açılacak.

Spor Köyü, Doğukent Mahallesine cazibe kazandıracak

Göreve geldiği günden itibaren spora ve sporcuya destek vererek yatırımlarını sürdüren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın 11 Ana Başlıkta 100 Projesi'nden biri olan Spor Köyü inşa çalışmalarının Yüzde 40’ı tamamlandı.

Başkan Şerifoğulları, Tüm Elazığ Muhtarlar Federasyonu Aylık İstişare Toplantısına Katıldı

Tüm Elazığ Muhtarlar Federasyonu Aylık İstişare Toplantısı, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın katılımı ile yapıldı

Elazığ Belediyesi Sosyal Belediyecilikte Lider

Elazığ Belediyesi, şehrin çehresini değiştiren fiziki çalışmaların yanı sıra sosyal belediyecilik çalışmalarıyla da adından söz ettiriyor.

Elazığ’da 1 Hafta Boyunca Öğrenci ve Öğretmenler İçin Toplu Taşıma Ücretsiz

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 11 Eylül Pazartesi günü Eğitim Öğretime başlayacak olan öğrencilere ve öğretmenlere 1 hafta boyunca toplu taşıma araçlarının ücretsiz olduğunu duyurdu.