Şahin Şerifoğulları Haberleri

Şahin Şerifoğulları Haberleri

Başkan Şerifoğulları: 28 Mayıs’ta Bir Kez Daha Kazanan Milletimiz Olacaktır

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 28 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerine yönelik çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları, Seçim Ziyaretlerine Devam Ediyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları seçim ziyaretleri kapsamında AK Parti Milletvekili Adayı Erol Keleş ile birlikte Çaydaçıra Mahallesi sakinleriyle buluştu.

Başkan Şerifoğulları: 21 Yılda Nereden Nereye Geldiğimizin Şahidi Milletimizdir

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Elazığ’ımız, 14 Mayıs’ta Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Parti’mizin yanında yer alarak eser ve hizmet siyasetine devam diyecektir.' dedi.

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Demir, Başkan Şahin Şerifoğulları’nı Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Elazığ’da Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı makamında ziyaret etti.

Başkan Şerifoğulları, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki İle Birlikte Esnaf ve Vatandaşları Ziyaret Etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’ı ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki ile birlikte hem esnaf ve vatandaşlarla buluştu hem de şehir genelinde yürütülen çalışmalara ilişkin incelemelerde bulundular.

Başkan Şerifoğulları Ziyaretlerini Sürdürüyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 14 Mayıs Seçimleri'ne doğru milletvekili adayları ile birlikte ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları: Elazığ’ımız Ülkemizin Şahlanış Dönemine En Güçlü Desteği Verecektir

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimleri kapsamında, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı-Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Gazi Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, 14 Mayıs Seçimleri için destek istediler.

Elazığ'da Birlik Ve Beraberlik Buluşması

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları; Elazığ’ı ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, milletvekili adayları ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Cumhuriyet Meydanı, Gazi Caddesi ve 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Şerifoğulları: Daha Müreffeh Bir Gelecek İçin ‘Türkiye Yüzyılı’na Yürüyoruz”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde şehrin dört bir yanında esnaf ve vatandaş ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

15 Temmuz Demokrasi Meydanı ve Yer Altı Otoparkı Hizmete Sunuldu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, şehrin kimliğine değer kazandıran seçim vaatleri arasında yer alan 15 Temmuz Demokrasi Meydanı ve Yer Altı Otoparkı hizmete sunuldu.

Başkan Şerifoğulları, Elazığlılara Seslendi: 14 Mayıs’ta Dünya Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan Elazığlılara Emanettir

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, seçime sayılı günler kala artırdığı seçim çalışmaları kapsamında Mustafapaşa Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışına katıldı. Vatandaşların büyük bir coşkuyla karşıladığı Başkan Şerifoğulları, “Bir ve beraber olacağız. 14 Mayıs’a kadar durmadan koşacağız. Ve inşallah zafer bizlerin olacaktır.” dedi.

Başkan Şerifoğulları: İstikbalimizin korunması ve güçlü bir gelecek için her şeyden önce sağlam bir duruş ve güçlü bir lider diyoruz

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimleri'ne sayılı günler kala milletvekili adayları ile birlikte ziyaretlerine devam ediyor.

Elazığ Belediyesi'nin TEKNOFEST’te Desteklediği 2 Takım Finale Yükseldi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın "Genç Beyinler Bilimle Buluşuyor" projesi kapsamında destek verdiği 2 takım bu yıl altıncısı düzenlenen dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST’te farklı kategorilerde finale kaldı.

Başkan Şerifoğulları: Tarihi Hüseynik Yolunu Yeniden Canlandırıyoruz

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın talimatıyla Harput ile Hüseynik Mahallesi arasında ulaşımı sağlayan tarihi Şeher Yolu’nun yeniden canlandırılması ve turizme kazandırılması amacıyla başlatılan restorasyon ve rekreasyon çalışmalarınını tamamlandı.

Başkan Şerifoğulları'ndan AK Parti SKM'ye Ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları seçim çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Başkan Şerifoğulları ziyaretinde partililerin ve vatandaşların yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılandı.

Başkan Şerifoğulları Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Mali ve İdari İşler Başkanı Vedat Demiröz, AK Parti MKYK Üyesi, Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile birlikte ÇABA İlkokulu'nu ziyaret etti.

Demiröz’den Başkan Şerifoğulları’na Övgü Dolu Sözler

Elazığ’da Başkan Şerifoğulları’nın çalışmalarını yerinde gören AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Ekonomi ve Mali İşler Başkanı Vedat Demiröz Başkan Şerifoğulları’ndan övgüyle bahsetti.

Başkan Şerifoğulları, Karakoçan, Palu ve Kovancılar İlçelerini ziyaret etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, bayram ziyaretleri kapsamında Karakoçan, Palu ve Kovancılar İlçelerini gezdi, ilçe sakinleriyle bayramlaştı.

Başkan Şerifoğulları'nın 23 Nisan Mesajı: Bayram İçinde Bayram Yaşıyoruz

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 103'üncü yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Şerifoğulları'ndan bayram ziyaretleri

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ramazan Bayramı dolayısıyla Sevgi Evleri, Hazar Şehit Osman Bozanbaşı Polis Merkezi Amirliği ve görev başında bulunan Belediye personelini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Başkan Şerifoğulları, Gazi Caddesi ve Yeni Mahallede Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, bayram öncesi esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek onların talep ve önerilerini dinledi, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Batı Prestij Konutları'nın Satışı Başladı

Elazığ Belediyesi’nin şehrin enerjisinin doğanın ritmiyle buluşacağı yepyeni bir yaşam alanı olarak inşa edeceği Batı Prestij Konutları'nın satışı başladı.

Başkan Şerifoğulları, Üniversite Mahallesi Sakinleriyle İftar Yaptı

Elazığ Belediyesi, Ramazan'ın huzurunu, paylaşmanın güzelliğini bir arada yaşamak adına Üniversite Mahallesi Namık Çiftçi Caddesi’nde ikinci kez toplu iftar yemeği programı düzenledi.

Başkan Şerifoğulları'ndan Kadir Gecesi Mesaji

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Kadir Gecesi dolayısıyla yayımladığı mesajında, 'Kadir Gecemizi tebrik ediyor, bu mübarek gecenin hemşehrilerim, milletimiz ve tüm İslam alemi için hayırlar getirmesini yüce Rabbimden niyaz ediyorum.' dedi.

Başkan Şerifoğulları’ndan Vatandaşlara 75 Bin TL Kira Desteği

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında 02.03.2023 tarihli meclis kararı itibariyle riskli yapısını yenilemek isteyen vatandaşlarımıza 50 bin TL ile 75 bin TL aralığında "Hibe Şeklinde Kira Desteği” sunacaklarını ve konunun altyapısını oluşturduklarını kaydetti.

Başkan Şerifoğulları: 100 Projemizden 81'ini tamamladık

Elazığ Belediyesi Nisan ayı oturumları sona erdi.

Başkan Şerifogulları, Dört Yıllık Hizmetlerini Değerlendirdi

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin dördüncü yıldönümünde yazılı bir mesaj yayımlayan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, alt yapıdan üst yapıya, kültürden sanata, çevresel yatırımlardan sosyal faaliyetlere, yeşil alan çalışmalarından sportif faaliyetlere her alanda hayata geçirilen çalışmalarını anlattı.

Başkan Şahin Şerifoğulları’ndan Ramazan Ayı Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Ramazan ayı dolayısıyla yayımladığı mesajında, 'Yüce Rabbimizin rahmet ve merhametinin sağanaklaştığı Ramazan ayının tüm İslam alemi, milletimiz ve kıymetli hemşehrilerimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.' dedi.

Bu Proje Elazığ'a Çok Yakıştı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın 11 Ana Başlıkta 100 Proje kapsamındaki projeleri bir bir hayata geçiyor.