Mhp Haberleri

Mhp Haberleri

Prof. Dr. Bilal Çoban, Milletvekili Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

HAZARSAM Başkanı Prof.Dr. Bilal Çoban, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçiminde Elazığ MHP Milletvekili Aday Adaylık başvurusunu MHP Genel Merkezine yaptı.

MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal: Ermenilerin yaptığı bu vahşi soykırımı kınıyoruz

MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, Hocalı Soykırımının 31. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Bal, soykırımda hayatını kaybedenleri rahmetle andı.

Başkan Bal: Elazığ’ın Afet Bölgesi İlan Edilmesi Kararı Hayırlı Olsun

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, Elazığ’ın Genel Hayat Etkili Afet Bölgesi İlan Edilmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu

MHP Heyeti Elazığ’da İncelemelerde Bulundu

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, İl Başkanı Yunus Bal ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremin ardından Elazığ’da ağır hasar tespiti yapılan ve boşaltılan yapılarda incelemelerde bulundu.

Işıkver, MHP İl Başkanlığını Ziyaret Etti

Milletvekili aday adayı olmak için MHP İl Başkanlığı görevinden ayrılan İş İnsanı Semih Işıkver, görevini devrettiği MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal'ı ziyaret etti.

MHP Elazığ İl Teşkilatı Sahada

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri, seçim çalışmaları kapsamında Ayakkabıcılar Çarşısı, Bakırcılar Çarşısı ve Çarşı Mahallesi esnaflarını ziyaret etti.

Yunus Genç, Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

Elazığlı iş insanı Yunus Genç, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Elazığ Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

MHP Merkez İlçede Devir Teslim Töreni

MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, Merkez İlçe Başkanlığı görevine atanan Vahit Erkan'a başkanlık görevini devretti.

MHP Elazığ Merkez İlçe Başkanlığına Vahit Erkan Atandı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ Merkez İlçe Başkanlığına Vahit Erkan atandı.

Elazığ'da Milletvekili Aday Adaylığını Açıklayan İsimler

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Genel Seçimlerde Elazığ’dan milletvekili aday adaylığını resmi olarak açıklayan isimler şöyle:

Milletvekili Aday Adaylığı Kamuoyunda Konuşulan İsimler

2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde Elazığ’dan milletvekili aday adaylığını açıklayan ve kamuoyunda milletvekili aday adayı olacağı konuşulan isimler şöyle:

Hasan Tunç, Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

2023 yılında gerçekleştirilecek olan milletvekilliği seçimlerinde Hasan Tunç, Milliyetçi Hareket Parti’sinden Elazığ milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

MHP İl Başkanı Yunus Bal, ilçe teşkilatlarını ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ İl Başkanı Yunus Bal ve yönetim kurulu üyeleri Ağın, Keban, Baskil, Kovancılar, Karakoçan, Palu, Maden ve Sivrice İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti.

MHP Elazığ İl Başkanlığına Yunus Bal Atandı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ İl Başkanlığına Yunus Bal atandı.

Işıkver, il başkanlığı görevinden ayrıldı, milletvekili aday adayı olacağını açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, İl Başkanlığı görevinden ayrıldığını açıklayarak, 2023 genel seçimlerinde milletvekili aday adayı olacağını duyurdu.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, adının verildiği hatıra ormanına fidan dikti

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Elazığ mitingi sonrası adının verildiği hatıra ormanına fidan dikti.

MHP Genel Başkanı Bahçeli: 'Kılıçdaroğlu, polemiği bırak da mertsen çık söyle, adamsan kararını açıkla, aday mısın, değil misin'

Adaylık konusuna değinen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Kılıçdaroğlu, polemiği bırak da mertsen çık söyle, adamsan kararını açıkla, aday mısın, değil misin. Neden susuyorsun, niçin duruyorsun, neyi bekliyorsun' dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, 'PKK'ya kol kanat gerip arka çıkan Kılıçdaroğlu'dur'

CHP Genel Başkanının selin içinde sürüklenen bir kütüğe dönüştüğünü belirten MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Eylemleriyle beslediği, fıtratıyla bilediği siyasi nefretini Türkiye'ye karşı silah gibi kullanmaya başlamıştır. PKK'ya kol kanat gerip arka çıkan Kılıçdaroğlu'dur. FETÖ'yü aklama sözü veren Kılıçdaroğlu'dur. Terörle mücadeleye karşı çıkan Kılıçdaroğlu'dur. Yalan üstüne yalan söyleyen Kılıçdaroğlu'dur. Bu Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP uçurumun kenarındadır' dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli: 'Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Elazığ'da '2023'e Doğru: Aday Belli, Karar Net' mitingini gerçekleştirdi. Artık 2023 seçimlerine az bir süre kaldığını ifade eden Bahçeli, 'Bizim adayımız belli, kararımız nettir. Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır' dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Elazığ'da

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin düzenlediği mitinge katılmak üzere Elazığ'a geldi.

Elazığ'da Devlet Bahçeli Hatıra Ormanı oluşturuldu

Elazığ'da 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü'nde binlerce fidan toprakla buluştu. Oluşturulan hatıra ormanına ise MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'nin ismi verildi.

MHP İl Başkanı Işıkver, görevini bırakacağını açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, 13 Kasım'da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılacağı mitingden sonra il başkanlığı görevini bırakacağını açıkladı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım: 'Bizim adayımız belli, kararımız nettir'

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, 'Bizim adayımız belli, kararımız nettir. Sizden isteğimiz, önümüzde seçimlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a destek istiyoruz. Cumhur İttifakına destek istiyoruz' dedi.

Seçimler Yaklaştı, Kimlerin İsmi Ön Planda

Milletvekili Genel Seçimlerine 8 ay kala yurt genelinde olduğu gibi Elazığ’da da siyaset hareketlendi. Seçim yaklaştıkça siyasi partilerin ziyaret programlarında yoğunluk yaşanıyor. 

Merhum Alparslan Türkeş Elazığ'da anıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve Ülkü Ocakları'nın Kurucusu merhum Alparslan Türkeş, Elazığ'da düzenlenen etkinlikte anıldı.

Başkan Işıkver'den Kılıçdaroğlu ve Babacan'a sert mesaj

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın Elazığ'a olan özel ilgisi, siyasette yeni bir tartışma konusu yarattı. MHP İl Başkanı Semih Işıkver, sosyal medyadan paylaşım yaparak, Kılıçdaroğlu ve Babacan'a 'Elazığ’a olan bu özel alakanızın sebebi nedir?' diye sordu.

Tunceli MHP İl Teşkilatı yürekleri ısıttı

Soğuk kış günleri ve ağır kış şartları nedeniyle zor durumdaki sokak hayvanlarına bir destek de MHP Tunceli İl Teşkilatından geldi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım: 'Teröre karşı yapılan mücadelede zirveyi yakalamış vaziyetteyiz'

Türkiye'de son 40 yıldır terörle karşı karşıya olduklarını belirten MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, 'Son 5 yılın içerisinde 15 Temmuz'dan bu güne kadar ciddi şekilde teröre karşı yapılan mücadelede zirveyi yakalamış vaziyetteyiz. 10 bin PKK militanı dağdaydı. Dün sordum sayı 158'e düştü' dedi.

Başkan Işıkver'den Basın Bayramı Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, 24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı. 

Başkan Işıkver'den 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.