Mhp Haberleri

Mhp Haberleri

Milletvekili Işıkver, taraftarlar ve kolluk kuvvetleri hakkında suç duyurusunda bulundu

MHP Elazığ Milletvekili Semih IŞIKVER 12 Kasım 2023 tarihinde Kelkit İlçe Stadyumunda oynan Kelkit Hürriyetspor ile 3GEN Elazığspor arasındaki müsabakada Elazığspor taraftarlarına tahrik ve tahkir edici tezahüratta bulunan Kelkit Hürriyetspor taraftarlarına ve görevini kötüye kullanarak kasten yaralamaya yönelik şekilde Elazığpor taraftarlarına saldırılarda bulunan Polis memurları hakkında suç duyurusunda bulundu…

Milletvekili Işıkver, Bakan Yumaklı İle Bir Araya Geldi

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ile bir araya gelerek tarım ve hayvancılık sektörlerinin gelişmesi için hazırladığı raporu sundu.

Milletvekili Işıkver’den Elazığ İçin Önemli Talepler

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işırver, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak’ı ziyaret etti.

Milletvekili Işıkver’den Pertek Köprüsüyle İlgili Soru Önergesi

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına Pertek Köprüsü ile ilgili soru önergesinde bulundu.

Milletvekili Işıkver: Turizm Potansiyelimizi Ekonomik Değer Haline Getirmeliyiz

Elazığ’ın zengin tarihi birikimi, doğal kaynakları ve tabi güzelliklerine rağmen turizm sektöründe yılların ihmali nedeniyle ekonomik bir değer üretemediğini dile getiren MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret ederek, Elazığ’la ilgili hazırlamış oldukları kapsamlı raporunu takdim ederek destek talebinde bulundu…

Milletvekili Işıkver: İki İlçeye Hastane Sözü Aldık

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, Ağın Belediye Başkanı Ali Uslu ve Sivrice Belediye Başkanı Turgay Gündoğan ile birlikte Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’yı ziyaret ederek, her iki ilçenin İlçe Devlet Hastanelerinin yapım süreciyle ilgili girişimlerde bulundu.

Milletvekili Işıkver Elazığ’ın Sorunlarını Bakan Yerlikaya’ya İletti

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver Elazığ’ın sorunlarını İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’ya iletti.

Milletvekili Işıkver’den Et ve Süt Kurumu’na Satış Mağazası Talebi

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver Et ve Süt Kurumu’nun Elazığ’da ilk satış mağazasının açılması talebinde bulundu.

Başkan Bal: Kutlu Yürüyüşümüz Büyüyerek Devam Ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanlığı görevine yeniden seçilen Yunus Bal, kongreye katılım gösteren ve emeği geçenlere teşekkür etti.

MHP 14’üncü İl Kongresi Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ 14. olağan il kongresi yoğun bir katılımla gerçekleşti. Tek listeyle gidilen seçimlerde mevcut başkan Yunus Bal yeniden güven tazeledi.

Milletvekili Işıkver’den, Sulama Projeleri Girişimi

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, DSİ Genel Müdürü Mehmet Akif Balta’yı ziyaret ederek Elazığ’daki bir çok proje hakkında detaylı bilgiler alarak istişarelerde bulundu.

MHP’den, Yavuz’un İstifasına İlişkin Açıklama

31 Mart 2019 yılında Milliyetçi hareket Partisi’nden Maden Belediye Başkanlığı görevine seçilen Orhan Yavuz, 2024 yerel seçimlerine kısa bir süre kalan MHP’den istifa etti. Orhan Yavuz’un istifasının ardından MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal açıklama yaparak istifanın teşkilatça uygun görüldüğünü söyledi.

Maden Belediye Başkanı Orhan Yavuz, MHP'den İstifa Etti

MHP’li Maden Belediye Başkanı Orhan Yavuz'un partisinden istifa ettiği öğrenildi.

MHP Merkez İlçe Kongresi Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi merkez ilçe başkanlığı kongresi yapıldı. Kongrede kısa süre önce başkanlığa atanan Vahit Erkan, başkanlığa seçildi.

MHP İlçe Kongrelerini Gerçekleştirdi

Milliyetçi Hareket Partisi, Ağın, Keban, Maden, Sivrice, Palu ve Kovancılar’da ilçe kongrelerini gerçekleştirdi. Kongrelerde bazı ilçelere yeni başkanlar atandı, bazı ilçelerde de başkanlar yoluna devam etti.

Başkan Bal: Milliyetçi Hareket Partisi’nde Yerel Seçim Startı Verildi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ İl Başkanı Yunus Bal yaptığı açıklama ile 2024 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçim startını MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatıyla ülke genelinde verdiklerini ifade etti.

Milletvekili Işıkver, Vatandaşların Sorun Ve Taleplerini Dinledi

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, halk buluşmaları progaramı kapsamında vatandaşlar ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

Milletvekili Işıkver: Elazığ’da Yapılan Konutlar Yapılmış En Büyük İmar Faaliyeti

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti Milletvekilleriyle birlikte Meclis'te düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Işıkver, deprem bölgelerinde inşaat faaliyetlerinin hızla yükseldiğini belirtti.

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin Elazığ'a Geldi

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Elazığ'a geldi.

MHP Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti Elazığ’da

Milliyetçi Hareket Partisi Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti' Elazığ’a gelerek bir dizi temaslarda bulundu. Vali Toraman ile değerlendirme toplantısına katılan heyet, daha sonra Güneykent rezerv alanında incelemelerde bulundu.

Milletvekili Işıkver: Güneykent Rezerv Alanında Halkımızla Buluşacağız

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatıyla kurulan ve temel amacı depremzede vatandaşları bir an bile ihmal etmeden, sorunlarını çözüme kavuşturma ve hayatlarını normale döndürmeyi hedefleyen ‘MHP Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti’ bu doğrultuda 16 Temmuz Pazar günü Elazığ’a geliyor. Heyette bulunan MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, protokol ziyareti ve bilgilendirmenin ardından Güneykent Rezerv Alanında vatandaşlarla bir araya geleceklerini ifade etti.

Milletvekili Işıkver: MHP Milyonların Umudu Olmuştur

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin grup konuşmasında emeklilere de memur maaşlarına yapıldığı gibi seyyanen zam yapılması çağrısının kamuoyunda heyecanla karşılandığını belirterek, 'İnşallah Sayın Genel Başkanımızın çağrısı olumlu karşılık bulacak ve milyonlarca emeklimiz artan hayat pahalılığı karşısında daha rahat bir nefes alacaktır' dedi.

Milletvekili Işıkver: TOKİ Konutlarımızın Her Bir Sorunu Kısa Sürede Çözülecek

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, TOKİ konutları ile ilgili eksiklerin giderilmesi ve vatandaşların taleplerinin karşılanması için girişimlerde bulundu. TOKİ heyeti Işıkver’in talebi üzerine Elâzığ’a gelerek incelemelerde bulundu.

Başkan Bal: TOKİ Konutlarındaki Sorunlar Çözülmeye Başladı

MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver’in seçilmesi halinde TOKİ konutlarındaki sorunları çözeceğine dair söz verdiğini hatırlatarak Işıkver’in sözünü tutarak çalışmalara başladığını söyledi.

Elazığ’ın En Gelişmiş İlçesi Belli Oldu

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin dile getirdiği 19 yeni il önerisi için çalışmalar devam ediyor. Belirlenen kriterleri karşılayan 19 ilçe il olacak. Bununla birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 2022 yılında hazırlanan İlçelerin Sosyo-Ekonomik Gelişmişlik Sıralaması Araştırması yeniden gündeme geldi. Açıklanan verilerde Elazığ'da merkez ilçe hariç diğer ilçelerin neredeyse tamamı az gelişmiş ilçeler arasında yer aldığı görüldü.

Milletvekili Işıkver, Ağın’da Vatandaşlarla Buluştu

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, Ağın’da vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Milletvekili Işıkver'in Danışmanı Burak Düzenli Oldu

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver'in danışmanı Burak Düzenli oldu.

Milletvekili Işıkver: Çözülmedik sıkıntı kalmayana kadar koşmaya devam edeceğiz

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, milletvekili seçimlerinin ardından ilk halk buluşmasını Kovancılar ilçesinde gerçekleştirdi.

Elazığ’da Milletvekilleri ve Kurum Müdürleriyle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Prof. Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkapı, Mahmut Rıdvan Nazırlı ve MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver’in katılımıyla Elazığ’da görev yapan kurum müdürleri bir araya gelerek deprem sonrası hasar tespit çalışmalarında gelinen son durumu ve devamında yapılacak faaliyetler hakkında değerlendirmede bulundular

MHP Milletvekili Işıkver: Milletimiz Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine güçlü destek verdi

28. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, mazbatasını aldıktan sonra seçimlere dair basın açıklaması yayımladı.