Elazığ Belediyesi Haberleri

Elazığ Belediyesi Haberleri

Elazığ Belediyesi tarafından Gamer Personeline İlk Yardım Eğitimi verildi

Elazığ Belediyesi tarafından Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER) personeline yönelik ilk yardım eğitimi ve bilgilendirme semineri düzenledi.

Şahin Başkan Tarih Yazdı

Başkan Şerifoğulları, Altyapı Yenileme Çalışmalarına İlişkin İncelemelerde Bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ içme suyu isale hattı 2. kısım çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulundu.

Elazığ Belediyesi Gururla Sundu

Elazığ'a birbirinden kıymetli 100 proje kazandıran Şahin Şerifoğulları başkanlığındaki Elazığ Belediyesi hizmetlerinin meyvesini almaya başladı.

Yüzyılın Hamlesinde Dereceye Giren Sporcular Ödüllendirildi

Elazığ Belediyesi tarafından 28 Ekim’de başlatılan Yüzyılın Hamlesi Satranç Turnuvası'nda dereceye giren sporcular, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından ödüllendirildi.

Elazığ Belediyesi Kitap Fuarı'na Çevre İllerden de Yoğun İlgi

Kapılarını açtığı günden itibaren kitapseverlerin yoğun ilgi gösterdiği Elazığ Belediyesi 4. Kitap Fuarı, ulusal ve yerel şair-yazarların imza ve söyleşi programlarıyla devam ediyor.

Elazığ Belediyesi Yüzyılın Hamlesi Uluslararası Satranç Turnuvası Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenen ve 28 Ekim tarihinde başlayan Yüzyılın Hamlesi Uluslararası Satranç Turnuvası yoğun ilgiyle devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları’na, Kitap Fuarı’nda Yoğun İlgi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, kapılarını açtığı günden itibaren ziyaretçi akınına uğrayan Elazığ Belediyesi Kitap Fuarı’nı ziyaret etti. Başkan Şerifoğulları, Kitap Fuarı’nda vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

4. Kitap Fuarı Vatandaşların Yoğun İlgisi İle Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi’nin katkıları ile gerçekleştirilen Dördüncü Kitap Fuarı’na, üçüncü gününde de vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Cumhuriyet'in Kuruluşunun 100. Yılı Engelsiz Yaşam Merkezinde Büyük Coşkuyla Kutlandı

Anketler CUMHURİYET'İN KURULUŞUNUN 100. YILI ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ’NDE BÜYÜK BİR COŞKU İLE KUTLANDI Elazığ Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde eğitim gören özel bireyler, Cumhuriyetin 100. yılına özel kutlama programı düzenledi. Özel bireyler düzenlenen programda hazırladıkları birbirinden güzel etkinlikleri izleyicilere sundu.

Elazığ Belediyesi Ahşap Oymacılığı Yeni Dönem Kurs Kayıtları Başlıyor

Elazığ Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle "Hayat Boyu Öğrenme Projesi" kapsamında hayata geçirilen Ahşap Oymacılığı Kursu için yeni dönem kayıtları 25 Ekim 2023 tarihinde başlıyor.

Elazığ Belediyesi 4. Kitap Fuarı’na Katılacak Yazarlar Belli Oldu

Elazığ Belediyesi tarafından organize edilecek 4. Kitap Fuarı, 28 Ekim-5 Kasım tarihlerinde Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Abdullahpaşa Mahallesi’nde Yol Genişletme ve Asfaltlama Çalışmaları Tamamlandı

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Abdullahpaşa Mahallesi Saray Bosna Caddesi’ndeki 4 şeritli yolda çalışmalarını tamamladı.

Başkan Şerifoğulları, Spor Köyü İnşa Çalışmalarını İnceledi

Eser, hizmet ve gönül belediyeciliği ilkesiyle başladığı hizmet yolculuğuna devam eden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Doğukent Mahallesi’ne cazibe kazandıracak Spor Köyü inşa çalışmalarını yerinde inceledi.

Elazığ Belediyesi, Vuslatın 750. Seneidevriyesinde Mevlana’yı Anma Programı Düzenleyecek

Elazığ Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 2023 yılını “Mevlana Yılı” ilan etmesi dolayısıyla, 20 Ekim Cuma günü saat 19.00'da Elazığ Belediyesi Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi’nde Mevlana Celaleddin-i Rumi’yi Anma Programı düzenleyecek.

Elazığ Belediyesi, YKS’ye Girecek Öğrencilere Desteklerini Sürdürüyor

Elazığ Belediyesi, “Gelecek Sensin” projesi kapsamında bu sene sınavlara girecek öğrencilere YKS rehberlik planlayıcısı dağıttı.

Akıllı Kent Uygulamaları Vatandaşların Yaşamını Kolaylaştırıyor

Teknolojik yenilikleri hizmete sunmaya devam eden Elazığ Belediyesi’nin hayata geçirdiği Akıllı Kent Uygulamaları ile vatandaşların yaşamları kolaylaşırken, daha hızlı ve kaliteli hizmet almaları sağlanıyor.

Elazığ Belediyesi gençlere desteğini sürdürüyor

Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek öğrenciler için hazırladığı, Gelecek Sensin isimli kapsamlı destek programını, bu yıl da gençlerle buluşturacak.

EBEGEM’den Yabancı Uyruklu Kursiyerler İçin Türkçe Dil Eğitimi

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme ve Eğitim Merkezi (EBEGEM) yabancı uyruklu kursiyerler için Türkçe dil eğitimi düzenleyecek. Kurs başvuruları 9-13 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Kent-Köy Yaşam Alanı, Vatandaşların Vazgeçilmezi Oldu

Elazığ’ı geleceğe taşıyacak vizyon yatırımlardan biri olan Kent-Köy Yaşam Alanı, şehre yeni bir kimlik kazandırdı. Kent yaşamıyla köy yaşamının hayat bulduğu Kent-Köy Yaşam Alanı, yaz aylarında vatandaşların yoğun olarak tercih ettiği şehrin cazibe merkezlerinden biri oldu.

Elazığ’da Modern Yollarla Trafiğe Konfor Geldi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın 100 projesi arasında yer alan ve kısa sürede tamamlanarak şehrin hizmetine sunulan modern yol çalışmaları, şehir trafiğine konfor kazandırdı.

Elazığ Belediyesi, Dev Bir Organizasyona Daha Ev Sahipliği Yapacak

Elazığ Belediyesi tarafından Cumhuriyetimizin 100. Yılı ve Türkiye Yüzyılı teması ile Uluslararası Yüzyılın Hamlesi Satranç Turnuvası düzenlenecek.

Elazığ Şehirler Arası Yeni Otobüs Terminalinde Sona Gelindi

Elazığ Belediyesi tarafından inşa edilen Şehirler Arası Otobüs Terminali çalışmalarında son aşamaya gelindi.

Elazığ Belediyesi Otobüs İşletme Müdürlüğü’ne Plaket

Şehrül Aziz El Aziz Engelsiz Sosyal Yaşam ve Dayanışma Derneği Elazığ Belediyesi Otobüs İşletme Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Elazığ Belediyesi Sinan Akçıl'ı Vatandaşlarla buluşturacak

Pop müziğinin sevilen isimlerinden ünlü sanatçı Sinan Akçıl, Elazığ Belediyesi tarafından 2 Ekim Pazartesi günü saat 21.00’de Valilik Meydanı’nda düzenlenecek konserde Elazığlılara unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.

Elazığ Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi Ve Rehabilitasyon Merkezi’ne Ziyaret

Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Pirinçci, İl Tarım ve Orman Müdürü Ali Kılıç ve Elazığ Veteriner Hekimleri Oda Başkanı Cazim Bulut “4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü” Kapsamında Elazığ Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

Elazığ Belediyesi, Yaşlı, Kimsesiz ve Engelli Vatandaşların Yanında

Sosyal Belediyecilik ilkesiyle hizmetlerini sürdüren Elazığ Belediyesi; yaşlı, kimsesiz ve engellilere yönelik ev tadilatı, ev temizliği, sıcak yemek ve çeşitli ihtiyaçlar kapsamında verdiği hizmetlerle gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Elazığ Belediyesi ADEM’den Erken Çocukluk Dönemi Eğitimi

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Aile Danışma ve Eğitim Merkezi (ADEM), eğitimlerine devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları, Çalışmalarını Anlattı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları düzenlediği geniş katılımlı basın toplantısında , 4.5 yıllık çalışmalarını ve hizmetlerini değerlendirdi.