Ak Parti Haberleri

Ak Parti Haberleri

Milletvekili Açıkkapı’nın Sorularına Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Bayraktar’dan Yanıt Geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Sayın Ejder Açıkkapı'nın Plan ve Bütçe Komisyonu görüşmeleri sırasında Doğalgaz ile ilgili yönelttiği sorulara Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar'dan cevaplar geldi. 

Milletvekili Keleş: Fırat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi Süreci Başlıyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, Fırat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi süreci ile ilgili detayları paylaştı.

Cansel Aygün, Ak Parti’den Yurtbaşı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı

Yerel seçimlerde AK Parti’den Yurtbaşı Belediye Meclis Üyeliği için aday adayı olan Cansel Aygün, il başkanlığına giderek resmi başvurusunu yaptı.

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı’na Hasan Çalışkan Atandı

İnşaat Mühendisi Hasan Çalışkan, AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevine vekaleten atandı.

Kandemir'den Şerifoğulları'na Övgü

Bir dizi gezi ve invelemelerde bulunmak üzere ilimize gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Elazığ'ın belediyecilik anlamında başarılı işlerin yapıldığı şehirlerden biri olduğunu söyleyerek, yapılan hizmetlerden dolayı başta Şahin Şerifoğulları olmak üzere tüm belediye başkanlarına teşekkür etti.

AK Parti’de Aday Adaylığı Müracaatları Tamamlandı

AK Parti’den Elazığ’da şimdiye kadar kaç aday adayı başvuruda bulundu? İşte merkez dahil tüm ilçelerde başvuru yapan isimler…

AK Parti Elazığ 28. Dönem Milletvekili Adayı Öz’e Yeni Görev

Hasan Murat Öz AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

Nihat Doğan, Yurtbaşı belediye başkan aday adayı oldu

AK Parti Yurtbaşı Beldesi kurucuları arasında yer alan Nihat Doğan, Yurtbaşı Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

AK Parti Elazığ Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Kemal Tan oldu

31 Mart 2024'te yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri öncesi hazırlıklarını sürdüren AK Parti Elazığ İl Başkanlığı'nda Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığına İl Başkan Yardımcısı Kemal Tan getirildi.

Yanılmaz, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı Görevine Atandıı

Elazığlı başarılı siyasetçi Mücahit Yanılmaz, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

AK Parti Elazığ Gençlik Kollarından İsrail'e Anlamlı Protesto

AK Parti Gençlik Kolları Genel Merkezi tarafından bugün 10.00-10.30 saatleri arasında Starbucks’ın Türkiye’deki tüm şubelerinde Filistin atkılarıyla eş zamanlı gerçekleştirilen yarım saatlik yer kapatma eylemi Elazığ'da da yapıldı.

Milletvekili Erol Keleş’in Karakoçan ve Kovancılar Temasları

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, Kovancılar ve Karakoçan ilçelerinde teşkilat mensupları ve vatandaşlar ile temaslarda bulundu.

Milletvekili Açıkkapı: Katil, Soykırımcı İsrail'i Lanetliyorum

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, TBMM Genel Kurulunda Gazze’ye yapılan saldırıları kınadı.

Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanlıklarında Bayrak Değişimi

Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir tarafından Ağın, Karakoçan, Maden Ve Sivrice Kadın Kolları Başkanlıklarına atama yapıldı.

Milletvekili Açıkkapı: Güçlü Elazığ, Güçlü Türkiye İçin Var Gücümüzle Çalışacağız

Türkiye'nin 2053 vizyonunu şekillendirecek olan 12. Kalkınma Planı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonuna sunuldu. AK Parti Elazığ Milletvekili TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Ejder Açıkkapı, yeni kalkınma planının Türkiye'nin geleceğini aydınlatma adına önemli bir kılavuz olacağını söyledi.

Milletvekili Keleş: Tarım Ve Hayvancılıktaki Desteklemeler, Ekonomik Rahatlama Sağladı

AK Parti Elazığ Milletvekili Erol Keleş, tarım ve hayvancılık alanındaki gelişmelere ilişkin açıklamalarda bulunarak atılan adımların ekonomik rahatlama sağladığını ifade etti.

Milletvekili Açıkkapı: Elazığ'ımız İçin Çalışan, Taş Üstüne Taş Koyan Herkese Teşekkür Ediyoruz

ELBİRFED'in Ankara'daki yeni hizmet binasının açılışı gerçekleşti. Açılışa çok sayıda Elazığ'lı vatandaşın yanı sıra Elazığ'ın önde gelen isimleri katılırken, açılışın ardından AK Parti Elazığ Milletvekili Açıkkapı basın mensuplarına değerlendirmelerde bulundu.

Başkan Yıldırım: Abluka Savaş Değil Katliamdır

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı tarafından İsrail’in Gazze Şeridi’ne uyguladığı abluka ile ilgili basın açıklaması düzenlendi. Açıklamada konuşan Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, uygulanan ablukanın savaş ahlakına uymadığını söyleyerek, 'Abluka savaş değil katliamdır' dedi.

Milletvekili Açıkkapı: Konut İhtiyacının Giderilmesi İçin Çalışmalar Sürüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Elâzığ'da konut ihtiyacının giderilmesi için çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü söyledi.

Milletvekili Keleş: Ülkemize ve Şehrimize Aşkla, Şevkle Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz

AK Parti Elazığ Milletvekili Erol Keleş AK Parti 4. Olağanüstü Kongresinin artından değerlendirmelerde bulundu. Milletvekili Erol Keleş yaptığı değerlendirmede Elazığ teşkilatına yaptığı çalışmalardan ötürü teşekkür etti.

Başkan Yıldırım: Kongremizle Birlikte Yeni Bir Döneme Yeni Bir Heyecanla Merhaba Diyoruz

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti’nin 4. Olağanüstü Kongresine katılan Elazığ teşkilatı üyelerine teşekkür etti.

Milletvekili Açıkkapı: Afetzedelere 750 Bin Liraya Kadar Konut Hibe Desteği Verilecek

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Ejder Açıkkapı, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat tarihli depremden etkilenen afetzedelere yönelik kredi ve hibe desteklerinin detaylarına dair açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Açıkkapı: Palu Gökdere'deki Ulaşım Sorununun Çözümü için Çalışmalar Başladı

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Palu Gökdere'de sağanak yağışlar sonucu meydana gelen ulaşım sorunlarının çözümüne ilişkin sosyal medya üzerinden bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Keleş’ten Hububat Alım Açıklaması

AK Parti Elazığ Milletvekili Erol Keleş TMO’nun alım kampanyası hakkında açıklamalarda bulunarak yapılan işlemleri aktardı.

Yıldırım: Vizyoner, çalışkan ve memleket sevdalısı iş insanlarımızın yanında olmayı sürdüreceğiz

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, MÜSİAD Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen Dost Meclisi toplantısının konuğu oldu. 

Milletvekili Açıkkapı: Türkiye Yüzyılının Parlayan Yıldızı Elazığ Olacak

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, 1 Ekim itibarıyla başlayan yeni yasama yılı ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak Türkiye yüzyılının parlayan yıldızının Elazığ olacağını vurguladı.

Milletvekili Açıkkapı: Bu Şehrin Güzel İnsanlarına Layık Olmaya Çalışıyoruz

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ejder Açıkkapı, Elazığ'da ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor. Meclise verilen arada gerek başkent Ankara'da , gerekse Elazığ'da temaslarını sürdüren ve Elazığ'ın sorun ve taleplerine çözüm arama gayretiyle büyük takdir toplayan Açıkkapı, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı ve Gazi Caddesi'nde hemşehrileriyle bir araya geldi.

Başkan Çelik: AK Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanlığı Durmaksızın Çalıştı

AK Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanlığı, geçtiğimiz bir yıllık sürede gerçekleştirdiği çalışmaları Türkiye Yüzyılı’nda Dur Durak Demeden Çalıştık temasında bir video ile paylaştı.

Milletvekili Açıkkapı'dan gençlere müjdeli haber

AK Parti Elazığ Milletvekili , TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Ejder Açıkkapı, deprem bölgesindeki gençlerle başlayacak pilot proje ile evlenecek gençlere faizsiz kredi imkanı sağlanacağını söyledi.