Elazığ Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri

Elazığ Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri

Başkan Alan'dan Ramazan Ayı Mesajı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Mübarek Ramazan ayının başlangıcı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Alan, Müteahhitlerin Sorunlarını Bakan Kurum’a İletti

Elazığ TSO Başkanı İdris Alan kendisine aktarılan, Müteahhitlerin sorunlarını Bakan Murat Kurum’a iletti.

Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, TOBB Başkanı   M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve GTİ Başkanı Arif Parmaksız'ı ziyaret etti.

Baskil’in Kanaat Önderlerinden 'Kayısı Pazarı Elazığ’da Kurulsun' Talebi

Baskil’in kanaat önderlerinden oluşan heyet, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ile bir araya geldi. Heyet kayısı pazarının bir önce Elazığ’da kurulması için taleplerini iletti.

Başkan Alan: Deprem nedeniyle gerçekleştirilecek tescil işlemleri ücretsiz olacak

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, Elazığ'da deprem nedeniyle gerçekleştirilecek tescil işlemlerinin ücretsiz yapılacağını açıkladı.

Oda Borçlarına Yapılandırma Fırsatı

7440 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun 12.03.2023 tarihli Resmi gazetede yayımlandı. Bu kapsamda Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri, 2022 yılı ve önceki dönemlere ait borçlarını yapılandırabilecek.

Erzincan TSO Heyeti’nden Başkan Alan’a ziyaret

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu ve beraberindeki heyet, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı ziyaret ederek yaşanan afetler nedeniyle geçmiş olsun temennilerinde bulundu.

Teşvik Belgesi Süreleri 3 Yıl Uzatıldı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, 9 Mart tarihinde Resmi Gazete’de yürürlüğe giren Teşvik Belgelerinin süresinin 3 yıla çıkarılmasını içeren karar hakkında teşekkür mesajı yayınladı.

ETSO Başkanı Alan, İnşaat Sektör Temsilcileri İle Bir Araya Geldi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı İdris Alan, yaşanan depremler sonrasında Elazığ genelinde inşaat faaliyetlerinin durmasının sektörü olumsuz etkilediğini söyledi. sektör temsilcileri ile bir araya gelen İdris Alan, icra makamlarına yaşanan mağduriyetin giderilmesi için talepte bulunduklarını söyledi.

Rekabet Kurumu Başkanı Küle’den, ETSO Başkanı Alan’a Ziyaret

Rekabet Kurumu Başkanı Birol Küle, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

Başkan Alan’dan Berat Kandili Mesajı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Berat Kandili vesilesi ile bir mesaj yayımladı. Başkan Alan kandil vesilesiyle birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı.

elazigtsokariyer.com hizmete girdi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Seçim döneminde vadettikleri, Elazığ’da istihdam sorununun çözümüne katkıda bulunacak platformun yoğun katılım ile gerçekleşen lansman ile hayata geçtiğini duyurdu. 

Başkan Alan: Depremde zarar gören KOBİ’lerimizin içi rahat olsun

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, 'Derpemlerde malları zarar gören işletmelerimizin Elazığ Defterdarlığı’na dilekçe ile başvurmaları halinde Komisyon aracılığıyla gerekli çalışmalar yapılacaktır.' dedi.

Elazığ TSO Şubat Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’ın katılımlarıyla gerçekleşti.

Alan: Elazığ’da Çok Güzel Şeylerin Altına Hep Birlikte İmza Atacağız

AK Parti MKYK Üyesi Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı İdris Alan’la bir araya geldi.

Başkan Alan: KGF Destek Paketleri Konusunda Müdahalemizi Gerçekleştirdik, Sürecin Takipçisiyiz

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, yaşanılan depremler sonrası açıklanan KGF Destek Paketleri’nin Elazığ’ı kapsamaması üzerine ivedilikle TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ve Kredi Garanti Fonu Başkanı Erdoğan Özegen’i arayarak durumu bildirdiklerini ve çözüm talep ettiklerini belirtti. 

Başkan Alan: Elazığ Sahipsiz Değil, Biz Birlikte Güçlüyüz

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ’ın Genel Hayata Etkili Afet Bölgesi ilan edilmesi üzerine açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Ağar: Elazığ'ımızın Afet Bölgesi İlan Edilmesiyle İlgili Gerekli Adımları Attık

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan’ı ziyaret eden AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Elazığ’ın "Genel Hayata Etkili Afet Yasası" kapsamına alınması konusunda açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Ağar: Elazığlıların gönlü rahat olsun

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, Elazığ’ın Genel Hayata Etkili Afet Yasası kapsamına alınmasını beklediğini belirtti. AK Parti Elazığ Milletvekili Tolga Ağar ise, 'Hemşerimiz için rahat olsun.' dedi.

Başkan Alan: Sürecin Takipçisiyiz

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, yaşanılan deprem faciası ile alakalı bir açıklama yaparak sürecin takipçisi olunacağını vurguladı.

Alan: Yiğit Elazığ Halkını Daha Fazla Yardıma Davet Ediyoruz

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Oda bünyesinde Koordinasyon Birimi'ni ziyaret ederek, toplanan yardımları inceledi.

Başkan Alan Depremde Zarar Gören Üye ve Esnafı Ziyaret Etti

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte 1.Harput Caddesi, Gazi Caddesi ve Elazığ TSO Eski Hizmet Binası’nda bulunan Üye ve Esnafları ziyaret ederek deprem sonrası süreçteki sıkıntıları dinledi.

Elazığ TSO Olağanüstü Toplandı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Meclis Başkanı Sedat Karataş, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve Komite Üyeleri, deprem bölgesine yapılacak yardımlar için olağanüstü toplandı.

Elazığ OSB Yönetiminden Başkan Alan’a Ziyaret

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan'ı ziyaret etti.

Tunceli TSO Heyetinden Elazığ TSO’ya ziyaret

Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

Elazığ TSO Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Meclis Başkanı Sedat Karataş ve toplantı konuğu olarak KOSGEB İl Müdürü Şaban Yaşa'nın katılımlarıyla gerçekleşti.

Başkan Alan: Mübarek 3 Ayların başlangıcına kavuşmanın sevincini yaşıyoruz

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Regaip Kandili vesilesi ile bir kutlama mesajı yayımladı. 

Başkan Alan: Yüce Allah İlimizi ve Ülkemizi Büyük Afetlerden Korusun

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ Depreminin yıldönümü vesilesi ile bir mesaj yayımlayarak olası tekrarlarda alınacak hasarın en aza indirgenmesi adına teyakkuzda olunması gerektiğini ifade etti.