SON DAKİKA

Ekonomi

Elazığ ekonomi haberleri, ekonomik ve iş dünyasından gelişmeleri Elazığ haber sitesi Elazığ Haber Ajansı ile takip edin.

Ekonomi Haberleri

Vali Toraman, EOSB’de İncelemelerde Bulundu

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, Elazığ Organize Sanayi Bölgesini (EOSB) ziyaret etti. 

Altın Fiyatlarında Yüzde 25 Yükseliş Bekleniyor

Elazığ Kuyumcular Odası Başkanı Fikret Çakmakçı, altın fiyatlarında yüzde 25 oranında yükseliş beklediklerini açıkladı. 

Arslanlı A.Ş’den, Ortadoğu’ya Distribütörlük

İnşaat, madencilik, sanayi ve imalat sektörlerindeki 100 yıllık bilgi ve tecrübesi ile alçı ve yapı kimyasalları alanında söz sahibi olan Arslanlı Alçı ve Ham Maddeleri Tic. San. A.Ş, 82 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla, ülke ihracatına önemli katkılarda bulunurken, yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da sağlam ve doğru adımlar atarak büyümeye devam ediyor. 

Elazığ İhracatında Büyük Düşüş

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), İllere göre Ocak ayı ihracat rakamlarını açıkladı.

Elazığ’ın gururu ve umudu!

Har Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Elazığlı iş insanı Burak Soylu’nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yurt dışı ziyaretlerine eşlik etmesi hem iş dünyası hem de Elazığ adına gurur ve onur kaynağı oluşturuyor.

Elazığ'da Genç Girişimciler Bir Araya Geldi

Elazığ’ın ekonomik kalkınmasına katkı amacıyla çalışmalarını yürüten genç iş insanları ve genç girişimciler bir araya gelip istişare toplantıları yaparak güçlerini Elazığ’ın gelişmesi yönünde birleştirmeye devam ediyorlar.

Elazığ TSO’nun Eğitim Seminerleri Devam Ediyor

Elazığ’da yatırım, istihdam ve üretimin artırılması yönünde önemli çalışmalar yürüten Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerine yönelik eğitim seminerlerini de aralıksız sürdürüyor.

Başkan Alan Müjdeyi Verdi; Elazığ’a Savunma Sanayi Yatırımları Geliyor

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, savunma sanayi alanında yatırımları olan dev şirketlerin Elazığ'a yatırım yapacakları müjdesini verdi.

Başkan Alan: Sulama Projelerine Yüzde 50 Hibe Verilecek

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, kırsal kalkınma destekleri kapsamında, tarımsal sulama sistemlerini verilecek yüzde 50 hibeyle ilgili açıklamada bulundu.

Elazığ TSO Başkanı Alan: Firmalarımızın Başarısıyla Gurur Duyuyoruz

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, istihdam ve üretim alanında ilimiz ekonomisine katkıda bulunan işletmeleri ziyaret etmeye devam ediyor.

Başkan Gürkan Ocak Ayı SAMEKS Verilerini Değerlendirdi

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Ocak ayı SAMEKS verileri açıklandı.

Elazığ’ın 2023 İhracat Rakamları Açıklandı

Türkiye İhracatçılar Meclisi 2023 yılının ihracat oranlarını açıkladı. Açıklanan verilere göre Elazığ’da 2023 yılında 356 milyon 568 bin dolarlık ihracat yapıldı.

TKDK’da Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Elazığ İl Koordinatörlüğü tarafından genel değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. 

Başkan Alan: Elazığ, Yatırım ve Üretimle Kalkınıyor

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, ilimiz yatırım, istihdam ve üretimine katkıda bulunan firma ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Alan: Üretenin Her Zaman Yanındayız

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan’ın yatırım, istihdam ve üretimde başarı elde ederek ilimiz ekonomisine katkı sunan firma ziyaretleri devam ediyor.

Elazığ TEKNOVA OSB’ye 3 Milyar 605 Milyon TL’lik Yatırım

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman başkanlığında Elazığ TEKNOVA Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda alınan kararla birlikte Elazığ TEKNOVA OSB’ye 3 milyar 605 milyon 42 bin 688 TL’lik yatırım yapılacak.

Başkan Alan, Kovancılar Karma OSB’de Temaslarda Bulundu

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, Kovancılar’daki Karma Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan tesisleri ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Alan: Asgari ücret, hem işçi hem de işvereni mutlu etmeli

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, 2024 yılı Asgari Ücret belirlenmesi çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Sosyal Zincir, ETSO Ev Sahipliğinde Elazığ’da Üreticilerle Buluştu

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde kalkınma için İnovasyon Derneği’nin düzenlediği üretici buluşmaları toplantısı gerçekleştirildi.

Toplam 507 haber.