Tahir Öztürk, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Elazığ eski milletvekili, iş insanı Tahir Öztürk, İzzetpaşa Camiinde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

PAYLAŞ

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden 23. ve 26. dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk, son yolculuğuna uğurlandı. Merhum Öztürk’ün cenaze namazına Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve Elazığlı Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay da katıldı.

23. ve 26. Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk, geçirdiği kalp krizi sonrası Ankara’da Bilkent Şehir Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Öztürk, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 23. ve 26. Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk’ün naaşı geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Ankara'dan Elazığ’a getirildi.

Merhum Öztürk için İzzetpaşa Camii’nde Öğle Namazını Müteakip cenaze namazı kılındı.

Merhum Öztürk’ün cenaze namazına Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, siyasi parti temsilcileri, ilçe ve belde belediye başkanları, oda başkanları, STK temsilcileri, Merhumun yakınları ve kalabalık bir topluluk katıldı.

Öztürk, kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlıkta defnedildi.

Öztürk Ailesi taziyeleri, Fırat Üniversitesi Mühendislik Kampüs Camii Taziye Evi'nde kabul edecek.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN