Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Karakoçan ilçelerdeki spor tesislerinin bakım onarım ve yenilenme çalışmalarına devam ediyor.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, bu kapsamda Karakoçan İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğüne bağlı Spor Salonunun bakım ve onarım çalışmalarına başladı. 

Yenileme çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet EREN, " Gençlerimizin bilişsel, sosyal, kültürel ve sportif anlamda değerlerine katkı sağlamak için çalışmalarımız devam ediyor. Karakoçan İlçemizdeki Spor salonu, yaptığımız yenileme çalışmalarıyla daha modern ve daha kullanışlı hale gelecek. Ayrıca ihalesini yaptığımız ve Mayıs ayında yer teslimini yapacağımız Karakoçan Spor Salonunun hemen yanında bulunan sentetik zeminli futbol sahasının: tribün, skorbord, aydınlatma, çevre düzenlemesi ve bakım onarım çalışmaları da yapılacaktır. Böylece  İlçemiz sporuna daha iyi bir hizmet sunacağız. Spor kompleksimizin Karakoçan sporuna ve gençlerine hayırlı olmasını diliyorum. İlçemize hayırlı olsun." ifadelerine yer verdi.