Rektör Prof. Dr. Göktaş, Üniversiteye Yeni Bina Müjdesi Verdi

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, üniversite ve Elazığ için önemi bir müjde daha açıkladı. Rektör Prof. Dr. Göktaş, 'Merkezi Amfi Binası'nın inşaatına 2024 yılında başlanacaktır' dedi.

PAYLAŞ

Daha önce Ankara’daki ikili görüşmeleri neticesinde Fırat Üniversitesi Hastanesi’ne ilave olarak 800 yataklı yeni bir hastane yapılacağını ve ödeneğinin de çıktığını açıklayan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’tan bir müjde daha geldi.

Son 3 yıldır almış olduğu başarılarla şehre gurur yaşatan ve Araştırma Üniversitesi seçilme başarısını ortaya koyan Fırat Üniversitesi’ne önemi bir bina daha kazandırılacak.

Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Merkez Amfi Binası’nın inşaatına 2024 yılında başlanacağının müjdesini verdi.

Rektör Prof. Dr. Göktaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Fırat Üniversitemize bir büyük, iki de küçük amfiden oluşacak aynı zamanda kongre merkezi olarak da kullanılacak bir “Merkezi Amfi Binası” yapıyoruz. Ödeneği çıkarılan “Merkezi Amfi Binası”nın inşaatına 2024 yılında başlanacaktır. Üniversitemiz ve ilimize hayırlı olsun” dedi.

Rektör Göktaş’ın Ankara’daki ikili ilişkileri sayesinde şehre kazandırılacak olan Merkez Amfi Binası başta üniversitenin derslik ihtiyacı olmak üzere şehrin kongre merkezi ihtiyacını da karşılamış olacak.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN