Mimarlar Odası Elazığ Şubesi Yönetim Kurulu Belirlendi

Mimarlar Odası Elazığ Şubesi 27-28 Ocak'ta 9. Olağan Genel kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurul sonrası yapılan seçim neticesinde Mimarlar Odası Elazığ Şubesi 9. Dönem yönetim kurulu belirlendi.

PAYLAŞ

Mimarlar Odası Elazığ Şubesi 27-28 Ocak’ta 9. Olağan Genel kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurul sonrası yapılan seçim neticesinde Mimarlar Odası Elazığ Şubesi 9. Dönem yönetim kurulu belirlendi.

Mimarlar Odası Elazığ Şube Başkanı Zülfü Murat Canbay yaptığı değerlendirmede: “Bu yeni dönemde hedefimiz mimarlık bilinci ile şehrimizin her alandaki sorunlarına çözüm üretmek, çözüme katkıda bulunmak, hatta çözümün kendisi olmaya çalışmaktır. Hiç şüphesiz kentlerin gelişmişliklerinin en önemli göstergelerinden biri mimari uygulamalardır. Modern bir şehir olarak Elazığ, bu noktada bölgenin standartlarını değiştirebilecek beşeri güce sahiptir. Bizler, bu gücümüzü “Elazığ’a hizmet merkezli” birliktelik ruhuyla harekete geçirmeye; kamu ve özel kurum ve kuruluşlarla, sivil toplum örgütleriyle ortak projeler ve faaliyetler yapmaya harcayacağız.   Kentsel dönüşüm süreci ile kentimizin daha sağlam ve daha estetik bir mimari kimlik kazanacağı inancındayız. Mimarlık; yapı ruhsatına ek proje çizmek değil, şehrin kimlik bilgisini ve kent dokusunu oluşturacak eser yaratmaktır. Mimarlık örgütlenmesi ve meslek odası kültürünün hak ettiği noktaya ulaşması için her alanda ve her ortamda emek vereceğiz. Bu yeni dönemin tüm meslektaşlarımıza ve şehrimize hayırlı olması dileğiyle hepinizi en içten duygularımla selamlıyorum.” İfadelerine yer verdi.

Zülfü Murat Canbay başkanlığındaki yönetim kurulunda şu isimler yer aldı:

Başkan Yardımcısı: Gülçin Süt

Sekreter Üye: Muhammed Fatih Çetintaş

Sayman Üye: Feyzi Selmanoğlu

Yönetim Kurulu Üyesi: Kürşat Doğan

Yönetim Kurulu Üyesi: Burak Acıl

Yönetim Kurulu Üyesi: Miray Toptaş

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN