Politika

Elazığ siyaset, politika ve bürokrasi haberlerini, siyasi partilerin çalışmalarını, belediye başkanlarının hizmetlerini Elazığ haber sitesi Elazığ Haber Ajansı ile takip edin.

Politika Haberleri

Başkan Çelik: AK Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanlığı Durmaksızın Çalıştı

AK Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanlığı, geçtiğimiz bir yıllık sürede gerçekleştirdiği çalışmaları Türkiye Yüzyılı’nda Dur Durak Demeden Çalıştık temasında bir video ile paylaştı.

Milletvekili Açıkkapı'dan gençlere müjdeli haber

AK Parti Elazığ Milletvekili , TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Ejder Açıkkapı, deprem bölgesindeki gençlerle başlayacak pilot proje ile evlenecek gençlere faizsiz kredi imkanı sağlanacağını söyledi.

Milletvekili Nazırlı: İtfaiyeciliğin meslek grubu haline gelme konusu gündemimizde

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı İtfaiye Haftası dolayısıyla Elazığ İtfaiyesini ziyaret etti.

Genel Başkan Erbakan’dan vefa ziyareti

Malatya’daki temaslarının ardından Elazığ’a gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, YRP MKYK Üyesi Mehmet Gül’ü işyerinde ziyaret etti.

Yıldırım: Tüm seçim bölgelerinde iddialıyız

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler seçimlerinde tüm seçim bölgelerinde iddialı olduklarını söyledi.

Milletvekili Nazırlı, Demokrasi ve Güvenlik ile Bilim ve Teknoloji Komisyonu toplantısına katıldı

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı'nın da aralarında bulunduğu Türk Heyeti, NATO Parlementer Asemblesi'nin Almanya'da düzenlediği 'Demokrasi ve Güvenlik ile Bilim ve Teknoloji Komisyonu' toplantısına katıldı.

Milletvekili Keleş, ELÇEMDER Üyeleriyle Bir Araya Geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Erol Keleş, Elazığ Çemişgezekliler Derneği’nin üyeleri ile bir araya geldi. ELÇEMDER Başkanı Gürkan Öztürk, Milletvekili Erol Pertek Çemişgezek Köprüsü’nün bir an önce yapılması istedi.

Milletvekili Nazırlı, Kantin ve Büfeci Esnafını Dinledi

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, Elazığ’daki ziyaretleri kapsamında kantin ve büfe işletmecileri ile bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi.

Milletvekili Işıkver’den Et ve Süt Kurumu’na Satış Mağazası Talebi

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver Et ve Süt Kurumu’nun Elazığ’da ilk satış mağazasının açılması talebinde bulundu.

Milletvekili Nazırlı, Vatandaşlar İle Temaslarını Sürdürüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, Elazığ’da Belediye Otobüsü ile seyahat ederek vatandaşlar ile sohbet etti.

AK Parti Heyeti Korucu Köyünde Muhtarlarla Buluştu

Elazığ AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare toplantısının bu defaki durağı korucu köyü oldu. Toplantıda köy muhtarları ile bir araya gelinerek sorun ve talepler dinlendi.

Başkan Bal: Kutlu Yürüyüşümüz Büyüyerek Devam Ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanlığı görevine yeniden seçilen Yunus Bal, kongreye katılım gösteren ve emeği geçenlere teşekkür etti.

MHP 14’üncü İl Kongresi Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ 14. olağan il kongresi yoğun bir katılımla gerçekleşti. Tek listeyle gidilen seçimlerde mevcut başkan Yunus Bal yeniden güven tazeledi.

Milletvekili Işıkver’den, Sulama Projeleri Girişimi

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, DSİ Genel Müdürü Mehmet Akif Balta’yı ziyaret ederek Elazığ’daki bir çok proje hakkında detaylı bilgiler alarak istişarelerde bulundu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Nazırlı ilçe temaslarına devam ediyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Maden ilçesini ziyaret eden Nazırlı, ilçeye Maden İlçe minibüsleriyle giden Nazırlı halkın samimi ve sıcak davranışlarıyla karşılandı.

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı Işık Yolu Köyü’nde Muhtarlar İle İstişare Toplantısı Yaptı

Elazığ AK Parti Merkez İlçe Başkanlığının Muhtar Buluşmaları toplantıları Işık Yolu köyünde yapıldı.

Muhtar Buluşmaları, Şeyhhacı Köyü’nde Devam Etti

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği Muhtar Buluşmaları’nın 5’incisi, Şeyhhacı Köyü’nde devam etti.

AK Parti İl Başkanı Yıldırım: Köylerimizin cazibe merkezi olması için tüm çalışmalar yapılıyor

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti iktidarları döneminde Elazığ köylerinin alt yapı, üst yapı ve diğer alanlarda ciddi bir değişim ve dönüşüm yaşadığını belirterek, 'Köylerimizin cazibe merkezi olması için yapılan çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor.' dedi.

Başkan Yıldırım’dan Bakan Kacır’a Teşekkür

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 2023 Şehir Buluşmaları programına katılmak üzere Elazığ’a gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır’a Elazığ’a verdiği önem ve açıkladığı müjdelerden ötürü teşekkür etti.

Toplam 778 haber.