İYİ Parti Elazığ İl Teşkilatı, 45 kişilik bir heyetle Ankara'ya giderek parti genel merkezinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüştü.

İYİ Parti Erzurum Milletvekili Muhammet Naci Cinisli ve Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu, geçtiğimiz günlerde Elazığ’a gelerek bir dizi ziyaret, toplantı ve halka buluşma programları gerçekleştirmiş ve hem halktan dinledikleri şikâyetlerle birlikte İl Başkanı Mevlüt Or’un hazırladığı Elazığ’ın sorunları ile ilgili dosyayı, Genel Merkez ve TBMM’ye taşıyacaklarını ifade etmişlerdi.

Bu gelişmenin ardından İYİ Parti Elazığ İl Teşkilatı, Genel Merkez’in organize ettiği istişare toplantısına katılmak üzere 45 kişilik bir heyet ile Ankara’ya gitti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in başkanlığında düzenlenecek iller bazlı istişare toplantısına katılmak üzere İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Mevlüt Or ve beraberinde 45 kişilik bir heyette Ankara’ya gitmesi, hem teşkilatın şehrin sorunlarını Genel Merkeze taşımaları hem de olası bir erken seçime hazır olmak olarak yorumlandı.

İyi Parti İl Başkanı Mevlüt Or, yaptığı açıklamada Elazığ’ın sorunlarının neler olduğunu ve bunun çözümleri için  neler yapabilecekleri konusunda Genel Başkana sunum yaptıklarını, bu görüşmelerin ardından sahaya daha güçlü olarak çıkacaklarını ve hedeflerinin Elazığ’da en iyi sonucu almak olduğunu belirtti.

GÖRÜŞMELER OLDUKÇA VERİMLİ GEÇTİ
İyi Parti genel merkezi temasları ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan İl Başkanı Mevlüt Or, görüşmelerin oldukça verimli geçtiğini ifade ederek şunları söyledi:  “Elazığ İl yönetimi, İlçe başkanları, Kadın Kolları ve Gençlik kolları ile birlikte Sn. Genel Başkanımız Meral Akşener  hanımefendiyi ziyaret ettik. Tavsiye ve önerilerini dinledik. Bizlere göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakaya sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz."