Özel Haber

Özel Haber Haberleri

AK Parti’de Aday Adaylığı Müracaatları Tamamlandı

AK Parti’den Elazığ’da şimdiye kadar kaç aday adayı başvuruda bulundu? İşte merkez dahil tüm ilçelerde başvuru yapan isimler…

Özel İdaresi Bilim Merkezi Standına büyük ilgi

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ile TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar Trabzon’da düzenlenen fuarda Elazığ İl Özel İdaresi Bilim Merkezi Standını ziyaret etti.

EĞİTİMSİZ EĞİTİMCİLER

Hikaye uzun... Kısa bir özetle Milli Eğitimde yaşanan vehameti gözler önüne sermek istiyorum.

Elazığ Belediyesi Gururla Sundu

Elazığ'a birbirinden kıymetli 100 proje kazandıran Şahin Şerifoğulları başkanlığındaki Elazığ Belediyesi hizmetlerinin meyvesini almaya başladı.

Yüzyılın Hamlesinde Dereceye Giren Sporcular Ödüllendirildi

Elazığ Belediyesi tarafından 28 Ekim’de başlatılan Yüzyılın Hamlesi Satranç Turnuvası'nda dereceye giren sporcular, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından ödüllendirildi.

Başkan Şerifoğulları’na, Kitap Fuarı’nda Yoğun İlgi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, kapılarını açtığı günden itibaren ziyaretçi akınına uğrayan Elazığ Belediyesi Kitap Fuarı’nı ziyaret etti. Başkan Şerifoğulları, Kitap Fuarı’nda vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Akıllı Kent Uygulamaları Vatandaşların Yaşamını Kolaylaştırıyor

Teknolojik yenilikleri hizmete sunmaya devam eden Elazığ Belediyesi’nin hayata geçirdiği Akıllı Kent Uygulamaları ile vatandaşların yaşamları kolaylaşırken, daha hızlı ve kaliteli hizmet almaları sağlanıyor.

Elazığ Belediyesi gençlere desteğini sürdürüyor

Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek öğrenciler için hazırladığı, Gelecek Sensin isimli kapsamlı destek programını, bu yıl da gençlerle buluşturacak.

Temizer’den Sonra Elazığ’a En Çok Hizmet Eden Başkan

4,5 Yıllık hizmet süresini geride bırakan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’a kazandırdığı büyük yatırımlar ve hizmetlerle kamuoyunun takdirini topluyor. 

Kent-Köy Yaşam Alanı, Vatandaşların Vazgeçilmezi Oldu

Elazığ’ı geleceğe taşıyacak vizyon yatırımlardan biri olan Kent-Köy Yaşam Alanı, şehre yeni bir kimlik kazandırdı. Kent yaşamıyla köy yaşamının hayat bulduğu Kent-Köy Yaşam Alanı, yaz aylarında vatandaşların yoğun olarak tercih ettiği şehrin cazibe merkezlerinden biri oldu.

Elazığ’da Modern Yollarla Trafiğe Konfor Geldi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın 100 projesi arasında yer alan ve kısa sürede tamamlanarak şehrin hizmetine sunulan modern yol çalışmaları, şehir trafiğine konfor kazandırdı.

Elazığ Şehirler Arası Yeni Otobüs Terminalinde Sona Gelindi

Elazığ Belediyesi tarafından inşa edilen Şehirler Arası Otobüs Terminali çalışmalarında son aşamaya gelindi.

Elazığ Belediyesi, Yaşlı, Kimsesiz ve Engelli Vatandaşların Yanında

Sosyal Belediyecilik ilkesiyle hizmetlerini sürdüren Elazığ Belediyesi; yaşlı, kimsesiz ve engellilere yönelik ev tadilatı, ev temizliği, sıcak yemek ve çeşitli ihtiyaçlar kapsamında verdiği hizmetlerle gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Vatandaş Şahin Başkan'dan Memnun

Elazığ’ın üç farklı noktasında gerçekleştirdiğimiz tarafız ve objektif kamuoyu yoklaması sonucuna göre, Elazığ halkı mevcut Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı yeniden belediye başkanı olarak görmek istiyor. 

Harput’a Yepyeni Bir Değer Daha

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın Müzeler Şehri Elazığ Projesi kapsamında açılan Basın Müzesi ve Harput Musiki Müzesi'nin ardından üçüncü müze olan Hoca Hasan Hamam Müzesi, 16 Eylül Cumartesi günü saat 17.30’da düzenlenecek törenle ziyarete açılacak.

Spor Köyü, Doğukent Mahallesine cazibe kazandıracak

Göreve geldiği günden itibaren spora ve sporcuya destek vererek yatırımlarını sürdüren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın 11 Ana Başlıkta 100 Projesi'nden biri olan Spor Köyü inşa çalışmalarının Yüzde 40’ı tamamlandı.

Elazığ Belediyesi Sosyal Belediyecilikte Lider

Elazığ Belediyesi, şehrin çehresini değiştiren fiziki çalışmaların yanı sıra sosyal belediyecilik çalışmalarıyla da adından söz ettiriyor.

Altyapıda Tarihi Dönüşüm Süreci

Elazığ hem üst yapısıyla hem altyapısıyla yepyeni bir şehir haline geldi…

Şehrin Doğusuna Prestijli Yaşam Alanları Kazandırıldı

Elazığ Belediyesi, Nefes Alan Daha Yeşil Bir Şehir hedefiyle şehrin doğu mahallelerine örnek yaşam alanları kazandırdı. Yeni yaşam alanlarının tamamlanmasıyla Ulukent, Doğukent, Kırklar, Sanayi, Salıbaba mahallelerinin çehresinin değiştiğini ve bölgenin gelecek vizyonuna değer kattığını ifade eden vatandaşlar, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür etti.

Toplam 358 haber.