Elazığ Güncel

Elazığ güncel haberleri ve Elazığ'dan son dakika güncel gelişmeler Elazığ Haber Ajansı ile parmaklarınızın ucunda.

Elazığ Güncel Haberleri

Salçalı Köfte Festivali’nde Kürsübaşı Ekibi ve Sanatçı Uçan Sahne Aldı

Ünlü Müzik Grubu Rubato Elazığ’da sahne aldı. Kalabalık katılımın olduğu konserde en sevilen eserler seslendirildi.

Halk Oyunları Bölge Yarışması’nda Elazığ, Türkiye Finaline Yükseldi

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu kulüpler arası bölge yarışmasına katılan, Şehit Oktay Bulun Anadolu Lisesi öğrencileri 1. olarak uzun süre sonra ilk kez Türkiye finaline yükseldi

Elazığ Belediyesi Otobüs İşletme Müdürlüğü’ne Plaket

Şehrül Aziz El Aziz Engelsiz Sosyal Yaşam ve Dayanışma Derneği Elazığ Belediyesi Otobüs İşletme Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Japon Deprem Uzmanı Elazığ Dahil 12 İlde Eğitim Verecek

Japon Deprem Uzmanı Yoşinori Morivaki deprem bölgelerinde özel tır Kaşifle eğitimlere başladı. Eğitimler Elazığ’ın da içerisinde yer aldığı 12 ilde gerçekleşecek

Elazığ’da Son Kalemiz Aile Konulu Konferans Düzenledi

Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şubesi tarafından “Son Kalemiz Aile” konulu konferans düzenlendi. Konferansa konuşmacı olarak İlahiyatçı Yazar Dr. Abdulaziz Kıranşal katıldı.

ETSO Eylül Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

ETSO Eylül ayı meclis toplantısına katılan Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, yeni yatırımcılara kapılarının açık olduğunu söyledi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Ülkü Ocakları Elazığ İl Başkanlığı'nı ziyaret etti

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Ülkü Ocakları Elazığ İl Başkanlığı'nı ziyaret ederek, teşkilat mensupları ile istişarelerde bulundu. Ziyaretinde Türk Gençliği'nin önem ve bekasına vurgu yapan Sayın Yıldırım; Türk Gençliği'nin eğitim-öğretim başta olmak üzere her konuda örnek olması gerektiğine dikkat çekti. Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından geliştirilen "UOUZEM" yazılımının Türk Gençliği'nin en donanımlı şekilde yetişmesi ve sınavlara hazırlanmasını sağladığını dile getiren Sayın Yıldırım "UOUZEM" yazılımının kısa sürede ilgi topladığını ve bu yazılım sayesinde ciddi başarılar elde edileceğine inandığını da belirtti.

Elazığ Belediyesi Sinan Akçıl'ı Vatandaşlarla buluşturacak

Pop müziğinin sevilen isimlerinden ünlü sanatçı Sinan Akçıl, Elazığ Belediyesi tarafından 2 Ekim Pazartesi günü saat 21.00’de Valilik Meydanı’nda düzenlenecek konserde Elazığlılara unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.

Elazığ Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi Ve Rehabilitasyon Merkezi’ne Ziyaret

Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Pirinçci, İl Tarım ve Orman Müdürü Ali Kılıç ve Elazığ Veteriner Hekimleri Oda Başkanı Cazim Bulut “4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü” Kapsamında Elazığ Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

Elazığ İl Özel İdaresinden Merkez Sarıkamış Köyüne Güneş Enerjisi Sistemli İçme Suyu Tesisi

Elazığ İl Özel İdaresi, merkez Sarıkamış Köyü’nde Güneş Enerjisi Sistemli içme suyu tesisi kurma çalışmalarını tamamlayarak hizmete açtı.

Genç İstihdamı İçin Mesleki Eğitim Projesi Açılış Toplantısı

Genç İstihdamı İçin Mesleki Eğitim Projesi’nin açılışı Fırat Üniversitesi’nde yapıldı. Proje ile dezavantajlı kesimde yer alan ve ne eğitimde ne de istihdamda yer almayan gençlere fırsat eşitliği sunarak istihdama kazandırmak amaçlanıyor.

Elazığ’ın Pilot İl Olarak Yer Aldığı Proje İçin Protokol İmzalandı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’ın pilot il olması dolayısıyla yapılacak olan çalışmalarla ilgili protokol imzalandığını duyurdu.

Elazığ Belediyesi, Yaşlı, Kimsesiz ve Engelli Vatandaşların Yanında

Sosyal Belediyecilik ilkesiyle hizmetlerini sürdüren Elazığ Belediyesi; yaşlı, kimsesiz ve engellilere yönelik ev tadilatı, ev temizliği, sıcak yemek ve çeşitli ihtiyaçlar kapsamında verdiği hizmetlerle gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Elazığ Belediyesi ADEM’den Erken Çocukluk Dönemi Eğitimi

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Aile Danışma ve Eğitim Merkezi (ADEM), eğitimlerine devam ediyor.

Tıp Fakültesi Öğrencilerine Afetlerde Korunma Bilinci Eğitimi Verildi

Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Türk Kızılay Elazığ Afet Müdahale Merkezi Bölge Müdürlüğü işbirliğinde Kızılay’ın Yapılanması, Faaliyet Alanları ve Afetlerde Korunma Bilinci Eğitimi programı düzenlendi.

Elazığ İl Özel İdaresi Tarafından Merkez ve İlçelerde Su ve Kanal Hizmetleri Çalışmaları Devam Ediyor

Elazığ İl Özel İdaresi Tarafından Merkez ve İlçelerde Su ve Kanal Hizmetleri çalışmaları devam ediyor.

TOKİ, Elazığ Dahil 43 İlde 212 Konut ve 143 İş Yerini Açık Artırma İle Satacak

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Elazığ’ın da dahil olduğu 43 ilde 212 konut ile 17 ilde 143 iş yerini 11-12 Ekim tarihlerinde açık artırma yöntemiyle satacak.

Fırat Turu Destek Programı Başlıyor

Fırat Kalkınma Ajansı, Malatya, Elazığ, Bingöl, Tunceli’nin turizminin canlandırılması amacıyla başlattığı Fırat Turu programıyla seyahat acentelerine tur başına 36 bin lira destek sağlayacak.

Toplam 3701 haber.