Elazığ, Şahin Başkandan Memnun

Elazığ'ın altyapı, otopark, trafik, fuar merkezi, meydan gibi onlarca kronikleşmiş sorununu 5 yıllık hizmet döneminde çözüme kavuşturan, şehri modern ve örnek bir yaşam merkezi haline getiren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın AK Parti Yönetimi tarafından önümüzdeki dönem için yeniden belediye başkan adayı gösterilmesi Elazığ kamuoyunda büyük memnuniyet oluşturdu. 

PAYLAŞ

Elazığ’ın altyapı, otopark, trafik, fuar merkezi, meydan gibi onlarca kronikleşmiş sorununu 5 yıllık hizmet döneminde çözüme kavuşturan, şehri modern ve örnek bir yaşam merkezi haline getiren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın AK Parti Yönetimi tarafından önümüzdeki dönem için yeniden belediye başkan adayı gösterilmesi Elazığ kamuoyunda büyük memnuniyet oluşturdu.

Elazığ’ın çalışkan ve dinamik bir belediye başkanına sahip olduğunu ifade eden vatandaşlar, vizyoner bakış açısıyla Elazığ’ın geleceğini iyi analiz ederek mevcut Başkan Şahin Şerifoğulları ile yola devam kararı veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti. 

SÖZ VERDİĞİ 100 PROJEYİ HAYATA GEÇİRDİ
Elazığlı vatandaş Hasan Yıldırım, yaptığı açıklamada, “Şahin Başkan Elazığ’ın önünü açtı. Depremlere ve salgınlara rağmen yılmadı, hep çalıştı. Söz verdiği 100 projeyi bitirdi. En önemlisi şehrin altyapısına el attı. Kimse buna cesaret edemedi, Şahin Başkan bunu da başardı. Sanırım altyapı çalışmalarında yüzde 50 seviyesine gelindi. O da bitecek inşallah. Şehirde yıllardır meydan yok deniliyordu, 3 tane meydana kavuştuk. Parkların ve yeşil alanların sayısını söylemeye bile gerek yok. Eskiyen tarihi alışveriş merkezlerimizi modernize etti. Harput’a değer kazandıran yatırımlar ve restorasyonlar gerçekleştirdi. Harput tam bir cazibe merkezi haline geldi. Çok şükür otopark sorunu da çözüldü, trafik çilesi bitti. Daha ne olsun. Altyapısıyla, üst yapısıyla Elazığ bambaşka, daha güzel, daha moren bir şehir oldu. Ben Şahin Başkan’dan mumnunum.” İfadesini kullandı. 

MEMLEKETTE KONUŞACAK SORUN KALMADI
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın çalışmalarından memnun olduğunu ve yeniden aday gösterilmesinin isabetli bir karar olduğunu söyleyen Yılmaz Öztürk ise yaptığı değerlendirmede, “Elazığ’da konuşulacak sorun kalmadı. Şimdi sokakta sorsanız kimse sorun söyleyemez. Çünkü Elazığ’ın en önemli sorunları çözüme kavuştu. Şehir ferahladı. İnşallah Şahin Başkan 31 Mart seçimlerinde yeniden başkan seçilirse, yeni hizmetler ve yatırımlarla Elazığ daha da büyüyecek, gelişecek, bölgesinde cazibe merkezi olacak. Buna gönülden inanıyorum. Şahin Başkanı yeniden aday gösterdikleri için AK parti’ye teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

FARK ORTADA
Yılmaz Kaya isimli vatandaş da Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür ederek, yeni dönemde başarılar temennisinde bulundu. Kaya, “Fark ortada, hizmet ortada. Şahin Başkan bileğinin hakkını verdi. Hizmet etti. İkinci defa aday gösterilmesi iyi oldu. Bunu hak ediyordu. Elazığ için faydalı bir isim. Daha da faydaları olacak diye inanıyorum” şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN