Elazığ'da Ses Yarışması Finali Gerçekleştirildi

Elazığ'da üniversite okuyan öğrencilere yönelik Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın düzenlediği 'Sahne Sırası Sende' Ses Yarışması İl Finali yapıldı.

PAYLAŞ

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın her yıl üniversite öğrencilerine yönelik düzenlediği ‘Sahne Sırası Sende’ ses yarışması bu yıl da yoğun bir katılım ile Elazığ Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi’nde düzenlendi.

Popüler Müzik kategorisi ve Türk Müziği kategorisi olmak üzere iki kategoride düzenlenen yarışmaya toplam 10 yarışmacı ve üç jüri katıldı. Yarışma, Jüriler Tekin Bulut, Emrah Güllü ve Zülfühan Bozkurt’un puanlamasıyla gerçekleşti.

Program yarışmacılara, saz ekibine ve jüri üyelerine katılım belgelerini ve plaket takdiminin gerçekleştirilmesiyle son buldu.

 

 

Popüler Müzik Kategorisi’nde 1. Mikail Karabey 2. Fetihcan Kaplan 3. Damla Sude Ergen olurken Türk Müziği Kategorisi’nde 1. Hikmiye Beydili 2.Gülbahar Sönmezsoy 3. Özgün Çetin oldu.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Bakanlığımızın her yıl düzenlediği ses yarışması bu yıl da yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi. Yarışma jürilerimiz Tekin Bulut, Emrah Güllü ve Zülfühan Bozkurt’un katılımı ve puanlamasıyla keyifli ve güzel geçti. Yarışmacılarımız bir birinden güzel eserleri gayet güzel bir şekilde seslendirdiler. Yarışmacılarımıza, jürilerimize, saz ekibimize ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz” ifadeleri kullanıldı.

 

 

 

 

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN