Elazığ Belediyesi, YKS'ye Girecek Öğrencilere Desteklerini Sürdürüyor

Elazığ Belediyesi, 'Gelecek Sensin' projesi kapsamında bu sene sınavlara girecek öğrencilere YKS rehberlik planlayıcısı dağıttı.

PAYLAŞ

Elazığ Belediyesi “Gelecek Sensin” projesi kapsamında gençlere yönelik eğitime desteğini sürdürüyor.

Geleceğin teminatı gençlerin eğitimlerine katkı sunarak, donanımlı bireyler yetiştirilmesi adına önemli faaliyetler gösteren Elazığ Belediyesi, geçtiğimiz eğitim ve öğretim döneminde hayata geçirdiği projelerine yenilerini ekledi.

Ücretsiz deneme sınavları, moral ve motivasyon konserleri ve konferansların ardından Elazığ Belediyesi yeni eğitim ve öğretim döneminde gençlerin eğitimlerine, gelecek planlamalarına katkı sağlayabilmek adına sınavlara girecek öğrencilere YKS rehberlik planlayıcısı dağıttı.

AKSU: “EĞİTİMCİ OLARAK BİR BELEDİYE BAŞKANININ İLK KEZ EĞİTİME DESTEK OLDUĞUNU GÖRÜYORUM”

Kurs-Der Başkanı Veli Aksu Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenen motivasyon eğitimlerinin öğrenciler üzerinde olumlu sonuçlar oluşturduğunu söyleyerek, “Bir eğitimci olarak bir belediye başkanının, bir siyasinin ilk kez Elazığ’ın eğitimine destek olduğunu görüyorum. Düzenlenen deneme sınavlarının, motivasyon konferanslarının ve konserlerin öğrencilerimizin üzerinde çok olumlu sonuçları oldu. Bunlarla birlikte dağıtılan rehberlik defterinin öğrenciler üzerinde çok fazla olumlu etkisi oldu. Öğrencilerimizde Sayın Başkanımıza teşekkürlerini sunuyor. Bizler eğitimciler olarak başarılarından dolayı Sayın Başkanımızın yanında olacağız. Kendilerine çok teşekkür ederiz.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN