Cansel Aygün, Ak Parti'den Yurtbaşı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı

Yerel seçimlerde AK Parti'den Yurtbaşı Belediye Meclis Üyeliği için aday adayı olan Cansel Aygün, il başkanlığına giderek resmi başvurusunu yaptı.

PAYLAŞ

31 Mart mahalli idareler seçimlerinde AK Parti’den Yurtbaşı Belediye Meclis Üyesi aday adayı olan Cansel Aygün, resmi müracaatını il başkanlığına sundu.

 

 

AK Parti’den Yurtbaşı Belediye Meclis Üyesi A. Adayı olan Cansel Aygün; Yurtbaşı’na hizmet etmekten onur ve gurur duyacağını vurgulayarak; “31 Mart 2024 Tarihinde gerçekleştirilecek Yerel Seçimlerde AK Parti’den Yurtbaşı Belediye Meclis Üyeliğine aday adaylık başvurumu gerçekleştirmiş olduğumu kıymetli Elazığ kamuoyu ile paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bugün burada doğup büyüdüğüm Yurtbaşı’mıza hizmet etmekten onur ve gurur duyacağımı öncelikle belirtmek isterim. Ben Cansel Aygün olarak partimizin kadın kollarında il başkan yardımcılığı, partimizin gençlik kollarında yönetim kurulu üyeliği ve partimizin belde yürütme kurulu üyeliğinde bulundum. Partimizin tüm kademelerinde görev alarak davamızın her kademesinde dün olduğu gibi bugünde hizmet etmeye devam ediyorum. Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın liderliğinde Türkiye büyük başarılar elde etti. Şehirlerimizde, ilçelerimizde ve beldelerimizde yaşayan her bir vatandaşımıza eşit hizmet götürme vizyonuyla hareket eden bir liderimiz var. Bende bu vizyonu Yurtbaşı için taşımak, beldelerimizi daha yaşanabilir ve gelişmiş bir yer haline getirmek için buradayım. Yurtbaşı’nın sorunlarını çözmek, kalkınmasına daha da destek olmak ve toplumumuzu daha iyi bir geleceğe taşımak adına buradayım. Sizlerin desteği ve güveniyle birlikte el ele vererek Yurtbaşı’nın daha aydınlık yarınlara taşıyacağımıza inanıyorum. Amacım, gayem hizmet etmek, onur ve gurur duyduğum Cumhurbaşkanımızın sırtından az da olsa o yükü almak için çalıştım çabaladım bundan sonra da bu davaya hizmet etmeye devam edeceğimiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın izinde ilerlemek için buradayım. Sayın Cumhurbaşkanımızın izinde inşallah hiç durmayacak ve daima çalışma gayreti içinde olacağım. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yolundan sapmadan, birlik ve beraberlik içinde, Yurtbaşı için var gücümle çalışacağıma söz veriyorum. Türkiye yüzyılında AK Parti’mizin kutsal yürüyüşünün bir neferi olarak çıktığım bu yolda Beldemize hizmet etmek istiyorum. Rabbim bizleri mahcup etmesin. Son olarak bizim hayallerimiz dünyadan daha büyük der katılımlarınızdan ve desteklerinizden ötürü hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” İfadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN