Birevim Elazığ İl Özel İdare SK Başkanı Mustafa Alpay, Ağın Kaymakamı Neslihan Kısa ile bir araya geldi.
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı ve Birevim Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Mustafa Alpay, Elazığ’ın tek kadın kaymakamı olan Neslihan Kısa’yı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle ziyaret ederek kendisiyle istişarede bulundu. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Başkan Alpay, Kaymakam Kısa’ya kulüp hakkında bilgi verdi.
Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Başkan Mustafa Alpay: “Bugün Ağın ilçemizi ziyaret ettik. Ağın ilçemiz, leblebisiyle meşhur olmuş bir ilçedir. Ancak; doğal güzellikleriyle hepimizin sevdiği şirin bir ilçedir. Burada, Elazığ’ın tek kadın Kaymakamı Neslihan Hanıma başarılar diledik. Kendisinden takımımız ve çalışmalarımızla ilgili bilgi verdik. Takım tüm şehrin takımı. Tüm şehir olarak takımımızı sahiplenmeliyiz. Kendisine bize gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederim.”dedi.
Ağın Kaymakamı Neslihan Kısa ise, Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü’ne ve yöneticilerine başarı temennisinde bulundu. Kısa, Elazığ’dan bir takımın Avrupa’da hem Elazığ’ı hem Türkiye’yi temsil etmesinin kendilerine gurur verdiğini ifade etti.