Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, bir dizi gezi ve temaslarda bulunmak üzere Elazığ’a geldi.

Şehir buluşmaları kapsamında Elazığ’a gelen Bakır Kacır’ın kentteki ilk durağı AK Parti Elazığ Başkanlığı oldu.

Bakan Kacır, il başkanlığında birlik ve beraberlik toplantısında AK Parti Elazığ Milletvekilleri Erol Keleş, Ejder Açıkkapı, Mahmut Rıdvan Nazırlı, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, ilçe belediye başkanları ve AK Parti Elazığ İl Başkanlığı geçmiş dönemlerde görev yapmış il başkanları, milletvekilleri, belediye başkanları ve parti kurucuları ile bir araya geldi. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, toplantıda Elazığ’a yapılan yatırımlar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır daha sonra Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek İş dünyasıyla bir araya geldi.

Bakan Kacır’a, Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Erol Keleş, Ejder Açıkkapı, Mahmut Rıdvan Nazırlı, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan ve AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım eşlik etti.

Bakan Kacır, Elazığ Ticaret ve Sanayi odası üyelerinin sorun ve taleplerini dinleyerek çözümler için istişarelerde bulundu.