AK Partili Vekilden Vefa Ziyaretleri

4 Mayıs 2023 seçimlerinin hemen ardından çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayan AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, hafta sonu gerçekleştirdiği ilçe ziyaretlerinin yanı sıra teşkilat içerisinde görev alan kişileri de evlerinde ziyaret ederek, vefa örneği sergiliyor.

PAYLAŞ

14 Mayıs 2023 seçimlerinde milletvekili adaylığı döneminde sözünü verdiği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sıklıkla bahsettiği konulardan biri olan “halkla her zaman beraber olun” mesajını ilimizde uygulamaya özen gösteren AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, başlattığı ilçe ziyaretlerinin ardından bir yeniliği daha hayata geçirdi.

VATANDAŞIN NAZIRLI’YA TEVECCÜHÜ BÜYÜK
Başlattığı ilçe ziyaretleriyle vatandaşların büyük teveccühünü toplayan Milletvekili Nazırlı, AK Parti teşkilatı içerisinde başlattığı vefa ziyaretleriyle de gönülleri fethetmeye başladı. 

Bu kapsamda haftanın 3 gününü ilimizde geçirerek, vatandaşların ve şehrin sorunlarının çözümü için azami gayret gösteren Milletvekili Nazırlı, hafta sonları saha ziyaretlerinin ardından teşkilat içerisinde görev yapan ana kademe, kadın, gençlik, merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri ile mahalle başkanlarını evinde ziyaret ederek, teşkilat mensuplarının görüş ve önerilerini dinliyor. 

ZİYARETLER SÜREKLİ OLACAK
Ziyaretlerde teşkilat mensuplarının önerilerini dikkate aldıklarını ve onlara değer verdiklerini belirten Milletvekili Nazırlı, başlattıkları vefa ziyaretlerinin sürekli olarak devam edeceğini belirtti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN