AK Parti Kadın Kolları, Çocuklar İçin Etkinlik Düzenledi

AK Parti Elazığ Kadın Kolları işte tatil işte eğlence isimli bir çalışma başlattı. Başlatılan çalışma ile Ulukent Mahallesi'nde başlayan programlarda çocuklar doyasıya eğlenirken etkinliklerin yaz tatili boyunca farklı mahallelerde devam edileceği belirtildi.

PAYLAŞ

AK Parti Elazığ Kadın Kolları tarafından yaz tatili dolayısı ile çocuklara yönelik İşte Tatil İşte Eğlence teması ile bir etkinlik düzenlendi.

Ulukent Mahallesi Kanal Boyunda düzenlenen etkinliğe çocuklar yoğun ilgi gösterdi. Etkinliğe ayrıca İl Yöneticileri ve Siyasi parti Temsilcileri de katıldı.

Etkinlikte Köpük Partisi, yarışmalar ve çeşitli oyunlar düzenlenirken ayrıca çocuklara pamuk şeker de ikram edildi.

TÜVER: “BİRÇOK MAHALLEMİZDE BU PROGRAMLARI YAPACAĞIZ”

Ak parti kadın kolları Başkanı Burcu Tüver, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın desteği yaz boyunca birçok mahallede bu programı devam ettireceklerini dile getirdi. Tüver, “Bu yaz programlarımız boyunca Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları beyefendinin destekleriyle birçok mahallemizde bu programları yapacağız inşallah” dedi.

ŞERİFOĞULLARI: “EN BÜYÜK PROBLEMLERİNDEN BİRİ OLAN KANAL PROBLEMİNİ REHABİLİTE ETTİK”

Elazığ’da en büyük sorunlardan olan kanal problemini çözdüklerini ve hem vatandaşlar hem de çocuklar için bir yaşam alanı oluşturduklarını anımsatan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Şerifoğulları, “Şehrimizin doğu mahallerinde en büyük problemlerinden biri olan kanal problemini rehabilite ederek etrafını regresyon ve yeşil alanlarla donatarak yine çocuklarımızın etkinliklerini gerçekleştirebileceği, sportif faaliyetlerini hayata geçirebileceği çok güzel bir alan haline getirdik, 3 kilometre uzunluğunda çok güzel bir alan. Bugün de burada çocuklarımız coşkuyla bu alanda etkinliklerini gerçekleştiriyorlar” şeklinde konuştu.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN