Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu Oldu

Faruk Septioğlu Yeniden Refah Partisi'nin Elazığ Belediye Başkan Adayı olarak seçildi.

PAYLAŞ

31 Mart yerel seçimlerine yaklaşılırken Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayını açıkladı. Yeniden Refah Partisi’nin Elazığ Belediye Başkan Adayı 23. ve 24. Dönemde Elazığ Milletvekili olan Faruk Septioğlu oldu.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, yaptığı açıklamada, "Elazığ milletvekili Merhum Ali Rıza Septioğlu’nun oğlu, 23. ve 24. Dönem Elazığ Milletvekili Faruk Septioğlu partimize katılarak Elazığ Belediye Başkan Adayımız oldu. Kıymetli başkanımızı tebrik ediyor, hayırlı hizmetler diliyoruz." dedi.

FARUK SEPTİOĞLU KİMDİR?

Faruk Septioğlu, 2 Şubat 1961'de Elazığ Palu'da doğdu. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümünü bitirdi.

Bayındırlık Bakanlığında çalıştı. 1991-1995 yılları arasında Adıyaman Çimento Fabrikası Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Septioğlu İnşaat Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Müdürlüğü, Fur-Sel Madencilik Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu. 23. ve 24. Dönemde Elazığ Milletvekili seçildi. Septioğlu, evli ve 5 çocuk babasıdır.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN