Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Ülkü Ocakları Elazığ İl Başkanlığı'nı ziyaret etti

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Ülkü Ocakları Elazığ İl Başkanlığı'nı ziyaret ederek, teşkilat mensupları ile istişarelerde bulundu. Ziyaretinde Türk Gençliği'nin önem ve bekasına vurgu yapan Sayın Yıldırım Türk Gençliği'nin eğitim-öğretim başta olmak üzere her konuda örnek olması gerektiğine dikkat çekti. Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından geliştirilen 'UOUZEM' yazılımının Türk Gençliği'nin en donanımlı şekilde yetişmesi ve sınavlara hazırlanmasını sağladığını dile getiren Sayın Yıldırım 'UOUZEM' yazılımının kısa sürede ilgi topladığını ve bu yazılım sayesinde ciddi başarılar elde edileceğine inandığını da belirtti.

PAYLAŞ

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Ülkü Ocakları Elazığ İl Başkanlığı'nı ziyaret ederek, teşkilat mensupları ile istişarelerde bulundu.

Ziyaretinde Türk Gençliği'nin önem ve bekasına vurgu yapan Yıldırım, Türk Gençliği'nin eğitim-öğretim başta olmak üzere her konuda örnek olması gerektiğine dikkat çekti. 

Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından geliştirilen "UOUZEM" yazılımının Türk Gençliği'nin en donanımlı şekilde yetişmesi ve sınavlara hazırlanmasını sağladığını dile getiren Yıldırım "UOUZEM" yazılımının kısa sürede ilgi topladığını ve bu yazılım sayesinde ciddi başarılar elde edileceğine inandığını da belirtti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN