Sağlık Bakanlığı Elazığ'da 145 Personel Alacak

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş Elazığ'da sağlık ve işçi personeli olmak üzere toplamda 145 personelin alınacağını duyurdu. Atamalar merkezi alım ile Sağlık Bakanlığı tarafından KPSS puan sıralamasına göre yapılacak.

PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanlığı personeli alımına ilişkin açıklamada bulunmuş bu kapsamda Bakanlık bünyesine 35 bin personel alınacağını duyurmuştu. Elazığ’da ise 145 personel alınacak.

AK Parti Elazığ Milletvekili Erol Keleş alımlara ilişkin sosyal medyada yaptığı paylaşımda; “Elazığ’ımızın sağlık ordusunu güçlendiriyoruz Hemşehrilerimize daha etkin, hızlı ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak için şehrimizdeki sağlık kuruluşlarımıza; sağlık personeli ve işçi olmak üzere toplamda 145 personel alımı gerçekleştirilecektir. (Bu atamalar Merkezi alım ile Sağlık Bakanlığı tarafından KPSS puan sıralamasına göre yapılacaktır) Cumhurbaşkanımız Sayın @RTErdogan’a ve Sağlık Bakanımız Sayın @drfahrettinkoca’ya şükranlarımı sunuyorum. Aziz şehrimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN