Öztürk Ailesinden Teşekkür Mesajı

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Suat Öztürk, Ağabeyi 23. ve 26. Dönem Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk'ün vefatı dolayısıyla yayınladığı mesajda, ilk andan itibaren hastaneye gelerek yoğun ilgi ve alaka gösteren, cenaze namazına katılan, taziye evine gelerek taziyelerini bildiren, gerek telefonla gerekse mesaj aracılığı ile acılarını paylaşıp taziyelerini ileten herkese teşekkür etti. Öztürk, mesajında şu ifadelere yer verdi:

PAYLAŞ

TEŞEKKÜR
23. ve 26. Dönem Elazığ Milletvekili, Sanayici Tahir ÖZTÜRK’ ün vefatı dolayısıyla ilk andan itibaren hastaneye gelerek yoğun ilgi ve alaka gösteren, bizleri yalnız bırakmayarak cenaze namazına katılan, taziye evine bizzat gelerek taziyelerini bildiren,
gerek telefonla gerekse mesaj aracılığı ile ve de sosyal medya paylaşımları ile acımızı paylaşıp taziyelerini ileten, ve dualarıyla bizlere güç veren,
Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ a
Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sn. Cevdet YILMAZ’ a
27. Başbakanımız Sn. Binali YILDIRIM’ a
TBMM Başkanlarımıza, Bakanlarımıza, Genel Kurmay Başkanımıza, İçişleri ve Milli Savunma Bakan Yardımcılarımız başta olmak üzere; Tüm Bakan Yardımcılarımıza, Elazığ Valimiz başta olmak üzere; Tüm Valilerimize, Hamza Dağ başta olmak üzere; Tüm AK Parti Genel Başkan Yardımcılarımıza, İlimiz 28. Dönem ve önceki dönemlerde görev yapmış Milletvekillerimize ve TBMM’de görev yapmış tüm Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, Rektörlerimize, Siyasi Parti Temsilcilerimize, Meslek Kuruluşu Başkanlarımıza, Sivil Toplum Örgütü Başkanlarımıza, Sanayicilerimize ve iş adamlarımıza, Bürokrasi ve Akademik camiamıza, Basın camiamıza, dostlarımıza, akrabalarımıza, sevenlerimize ve kadirşinas tüm Elazığlı hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.
Taziyeye yoğunluğu dolayısıyla telefonlarına cevap verme imkânı bulamadığımız dostlarımızın affını talep ediyor, dualarınızı istirham ediyoruz.
ÖZTÜRK AİLESİ

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN