MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Aygen Seçim İletişim Merkezinde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Milliyetçi Hareket Partisi  Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, dün yoğun bir kalabalığın katılımıyla Seçim İletişim Merkezi'nde düzenlenen bir etkinlikte vatandaşlarla buluştu.

PAYLAŞ

Milliyetçi Hareket Partisi  Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, dün yoğun bir kalabalığın katılımıyla Seçim İletişim Merkezi'nde düzenlenen bir etkinlikte vatandaşlarla buluştu. Şehrin dört bir yanından gelen vatandaşlar, Aygen'in söylemlerine coşkuyla eşlik etti.

Doç. Dr. Aygen, şehrin geleceğine dair vizyonunu ve belediyecilik anlayışını anlatırken, çoğu zaman kalabalığın yoğun alkışları ile kesintiye uğradı. 
Doç. Dr. Aygen konuşmasında, şehrin altyapıdan eğitime, sosyal hizmetlerden ekonomik gelişime kadar birçok konuda yenilikçi adımlar atacaklarını ve Elazığ'ı modern bir şehir yapma hedefine vurgu yaptı. Ayrıca Aygen, geleneksel belediyecilik anlayışının ötesine geçmeyi ve şeffaf bir yönetim anlayışını benimsemeyi taahhüt etti.
Toplantıya katılan vatandaşlar, Aygen'in konuşmalarını dikkatle dinledi ve sorularını iletme fırsatı buldu. Etkinlik boyunca duyulan memnuniyet ve katılımcılardan gelen olumlu geri dönüşler, MHP'nin şehirdeki popülerliğinin bir göstergesi olarak değerlendirildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN