MHP Başkan Adayı Aygen'den, Kapalı Çarşı Esnafına Ziyaret

Belediye Başkan adayı olur olmaz kolları sıvayarak sahaya inen MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor.

PAYLAŞ

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen öncülüğünde, Milliyetçi Hareket Partisi'nin il, ilçe  ve ocak yöneticilerinden oluşan heyet, Elazığ'daki tarihi Kapalıçarşı esnafını ziyaret etti.

Sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette, Doç. Dr. Murat Aygen ve beraberindeki heyet, esnafların sorunlarını, beklentilerini dinleyerek, kentin ekonomik ve sosyal yaşamına ilişkin fikir alışverişinde bulundu. Esnafın nabzını tutan Aygen, şehrin ticari potansiyelini artırma yönünde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Esnafın günlük işleyişi hakkında deneyimlerini paylaşan Aygen, şehrin ekonomik kalkınması için esnafın önemine vurgu yaparak, “Elazığ'ımızın her bir köşesi bizim için değerli. Kapalıçarşı gibi tarihi değerler, bu şehrin kalbidir. Buradaki esnaflarımızın daha iyi koşullarda çalışmalarını sağlamak, şehrimizin genel refahını da doğrudan etkileyecektir” dedi.

Öte yandan, MHP Adayı Doç. Dr. Aygen ziyaretlerin sadece seçim dönemlerinde değil, sürekli olarak gerçekleştirileceğinin altını çizdi. 
Ziyaretin sonunda Doç. Dr. Aygen, Elazığ’ın ve Kapalıçarşı esnafının her zaman yanında olduklarını ve şehrin refah seviyesinin yükseltilmesi için çalışmalarını sürdüreceklerini ifade ederek veda etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN