MHP Başkan Adayı Aygen'den Harput- Der'e Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, seçim çalışmaları kapsamında Elazığ'ın köklü kuruluşlarından Harput Derneği'ni ziyaret etti. 

PAYLAŞ

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, seçim çalışmaları kapsamında Elazığ’ın köklü kuruluşlarından Harput Derneği'ni ziyaret etti. 
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen ve MHP Elazığ Merkez İlçe Başkanı Vahit Erkan Harput Derneği'ni ziyaret etti.
Doç. Dr. Murat Aygen, dernek ziyareti sırasında yaptığı açıklamada, Harput'un tarihi ve kültürel mirasının korunması ve geliştirilmesinin, seçim kampanyasının temel taşlarından biri olduğunu belirtti. Harput'un tarih, kültür ve medeniyet şehri olarak hak ettiği değeri tekrar kazanması için projeler geliştirdiğini paylaştı.
Harput Derneği Başkanı Kazım Atıcı ve üyeleriyle yapılan toplantıda, bölgenin sorunlarına çözüm yolları ve Harput'un turizm potansiyelini maksimize edecek planlar masaya yatırıldı. Aygen, "Hemşehrilerimizin değerlerine sahip çıkarak, şehrimizi daha yaşanabilir kılmak ve Harputumuzu dünya kültür mirası olarak uluslararası platformlarda hak ettiği yere taşımak bizim önceliğimiz." dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN