Malatya Vefa Otobüsü Elazığ'a Geliyor

Malatya Valiliği ve Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından anlamlı bir etkinlik düzenlenerek 'Zor Günlerimizde Yanımızda Olan Milletimize Minnettarız' sloganı ile 8 Ağustos Salı günü Malatya'dan Elazığ'a 'Malatya Vefa Otobüsü' gelecek.

PAYLAŞ

6 Şubat tarihinde meydana gelen yıkıcı Kahramanmaraş depreminde Elazığlılar tek yürek Malatya başta olmak üzere deprem bölgelerine akın ettiler. Elazığlı vatandaşlar, deprem günü enkaz arama çalışmalarına katıldılar, bulabildikleri yardım malzemelerini hemen Malatya’ya yetiştirdiler… Malatya Valiliği ve Malatya Büyükşehir Belediyesi, depremin ardından “Zor Günlerimizde Yanımızda Olan Milletimize Minnettarız” sloganıyla Elazığ’a ‘Malatya Vefa Otobüsü’ gelecek. Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek olan etkinliğe Malatya Valisi Hulusi Şahin ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan da katılacak.

Elazığ Valiliği ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, gerçekleştirilecek olan etkinliğe vatandaşları davet ettiler. ELAZIĞ VALİLİĞİ’NDEN ETKİNLİĞE DAVET Elazığ Valiliği’nden yapılan açıklamada, “’Zor günlerimizde yanımızda olan milletimize minnettarız’ mottosuyla yola çıkan Malatya Vefa Otobüsü, Malatya Valisi Hulusi Şahin ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın katılımıyla; 6 Şubat depremleri sonrası yardımlarını esirgemeyen hemşehrilerimize teşekkür etmek için ilimize geleceklerdir. Tüm halkımız davetlidir” denildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN