Genel

Genel Haberleri

Yasemin Açık Aday Gösterilirse Seçim Sonucu Ne Olur?

Elazığ'ın saygın, sevilen, kıymetli iş kadınlarından Prof. Dr. Yasemin Açık, talep ve beklentiler doğrultusunda 14 Mayıs'ta gerçekleşecek 28. Dönem Milletvekili Genel secimleri için aday adaylığı başvurusunu yaptı. 

Afet Bölgesi İlan Edilen İllerde Çalıştırılmak Üzere 500 Personel Alınacak

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, afet bölgesi ilan edilen illerde çalıştırılmak üzere 500 sözleşmeli personel alacak.

Jandarma, ögrencileri bilgilendirdi

Elazığ İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler Yenice İlkokulunda öğrenim görmekte olan 54 öğrenciye Kişisel Güvenlik Tedbirleri ve Suçtan korunma yöntemleri hakkında bilgilendirdi.

Harput’un İmara Açılması Zaruri

Şiddetli depremlere sık sık maruz kalarak ağır yaralanan Elazığ’da insanların can ve mal güvenliliğinin sağlanabileceği yeni projeler geliştirilmesi gerekiyor.

Bu Proje Elazığ'a Çok Yakıştı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın 11 Ana Başlıkta 100 Proje kapsamındaki projeleri bir bir hayata geçiyor.

Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Aday Adayı Olmak İçin Görevinden İstifa Etti

Fırat Üniversitesi eski rektörü, Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, AK Parti’den Elazığ milletvekili aday adayı olmak için istifa etti.

Elazığ’da Hasar Tespit Çalışmalarında Son Durum

Hasar tespit çalışmaları kapsamında Elazığ'da şimdiye kadar 28 bin 933 bina incelendi. İncelemede 48 binanın acil yıkılacak, 7 bin 446 binanın ise ağır hasarlı olduğu kaydedildi.

Başkan Alan: Deprem nedeniyle gerçekleştirilecek tescil işlemleri ücretsiz olacak

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, Elazığ'da deprem nedeniyle gerçekleştirilecek tescil işlemlerinin ücretsiz yapılacağını açıkladı.

Elazığ'a düşen yağış miktarı açıklandı

Son dakika... Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, Elazığ'da bugün etkili olan kuvvetli yağış sonrası metrekareye düşen yağış miktarını bölge bölge paylaştı.

Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü Elazığ’da 7 Personel Alacak

Karayolları Genel Müdürlüğü merkez ve taşra teşkilatı birimlerinde istihdam etmek üzere 102 sözleşmeli personel alımı yapacak. Bu kapsamda Karayolları Elazığ 8. Bölge Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 7 personel alınacak.

Elazığ için bir uyarı daha! Çok Kuvvetli ve Şiddetli Olacak

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, Elazığ ve çevresi için bir uyarıda daha bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Elazığ Programı İleri Bir Tarihe Ertelendi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 14 Mart Salı günü gerçekleştireceği Elazığ programı ileri bir tarihe ertelendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Yarın Elazığ’a Geliyor

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın Elazığ’a geleceğini duyurdu.

Elazığ’da Deprem Gerçeği ve Elazığ Paneli Düzenlendi

Türk Ocakları Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen Deprem Gerçeği ve Elazığ konulu panel gerçekleşti. Panele Elazığlı yer bilimcilerin yanı sıra Prof. Dr. Naci Görür de katıldı.

YSK: Seçime 36 Parti Katılacak

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanı ve 28. dönem milletvekili seçimlerine girecek siyasi partilerin tespiti için toplandı.

Elazığ Belediyesi, Güneykent Mahallesi Otobüs Sefer Sayılarını Artırdı

Elazığ Belediyesi, Güneykent Mahallesi 61 numaralı otobüs hattına yeni bir hat daha ekledi.

Milletvekili Bulut, hak sahipliği ile ilgili soruları cevaplandırdı

AK Parti MKYK Üyesi Elazığ Milletvekili Metin Bulut, deprem sonrası süreçte vatandaşların merak ettiği hak sahipliği ile ilgili sık sorulan soruları cevaplandırdı.

Milletvekili Bulut, Hasar Tespiti ve Hak Sahipliği Sorularını Yanıtladı

AK Parti MKYK Üyesi Elazığ Milletvekili Metin Bulut deprem sonrası süreçte vatandaşların sıklıkla merak ettiği hasar tespiti, hak sahipliği ve ağır hasarlı binaların durumu gibi konularda vatandaşları bilgilendirerek sorularını cevaplandırdı.

Elazığ’dan Kahramanmaraş’a Kadınlar Gününde Kadın Dayanışması

İHH Kadın ve Memur-Sen Kadın Kolları işbirliği ile Kadınların halinden kadınlar anlar sloganıyla hazırlanan kadın hijyen paketleri Kahramanmaraş’ta depremzede kadınlara ulaştırılacak.

Toplam 924 haber.