Gençlik ve Spor Bakanlığı Elazığ'da 89 Sözleşmeli Personel Alacak

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, 11 bin 455 sözleşmeli personel alacaklarını bildirmişti. Bu kapsamda Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre Elazığ'da 89 sözleşmeli personel alınacak.

PAYLAŞ

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, sosyal medya hesabından, bakanlık merkez ve taşra teşkilat birimlerinde istihdam edilmek üzere 4 bin 138 destek personeli, 3 bin 622 koruma ve güvenlik görevlisi, 3 bin 295 büro personeli, 400 de psikolog alınacağını duyurmuştu. Bu kapsamda Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Elazığ’da 4 psikolog, 28 koruma ve güvenlik görevlisi 23 büro personeli ve 34 destek personeli olmak üzere toplamda 89 sözleşmeli personel işe alınacak.

BAŞVURULAR

Başvurular büro personeli, psikolog ve destek personeli (temizlik) için 28 Ağustos-1 Eylül, koruma ve güvenlik görevlisi ile destek personeli (bakım-onarım) için 28 Ağustos-6 Eylül tarihlerinde yapılabilecek.

Adaylar başvurularını ilanın Resmi Gazete'de yayımlanmasının ardından e-Devlet üzerinden Gençlik ve Spor Bakanlığı-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresinden elektronik ortamda gerçekleştirecek.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN