Elazığ TEKNOVA OSB'ye 3 Milyar 605 Milyon TL'lik Yatırım

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman başkanlığında Elazığ TEKNOVA Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda alınan kararla birlikte Elazığ TEKNOVA OSB'ye 3 milyar 605 milyon 42 bin 688 TL'lik yatırım yapılacak.

PAYLAŞ

Elazığ Teknova Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı Elazığ Valiliği’nde gerçekleştirildi. Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Şerbet, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Toplantıda alınan kararla birlikte Elazığ TEKNOVA OSB’ye 3 milyar 605 milyon 42 bin 688 TL’lik yatırım yapılacak. Ayrıca bölgede 3 bin 286 kişinin istihdam edilmesi hedefleniyor.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan sosyal medya hesabından toplantıya ilişkin yaptığı paylaşımda: “Daha çok istihdam, daha çok üretim ve daha çok ihracat düsturumuz gereği ilimizin tüm kurum ve kuruluşlarının ortak gayreti ve desteğiyle yatırımlarımız artarak devam edecektir. Şehrimize hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN