Elazığ'da 6. Noter Bu Mahallede Açılacak

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ile yapılan görüşmeler sonucunda Elazığ'da 6. Noter'in Güneykent Mahallesi'nde açılması onaylandı.

PAYLAŞ

Yaklaşık 40 bin kişinin yaşadığı ve Elazığ’ın 41. Mahallesi olan Güneykent Mahallesi’nde inşa edilen konutlar ve iş yerleri dolayısıyla Noter açılması konusu gündeme getirilmişti.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ile yapılan görüşmeler sonucunda 6. Noter’in Güneykent Mahallesi’nde açılması onaylandı.

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Erol Keleş, Ejder Açıkkapı, Mahmut Rıdvan Nazırlı, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım tarafından yapılan açıklamada; “İlimizde yaşanan depremler sonrası kurulan Güneykent Mahallesi’nde inşa edilen konutlar ve iş yerleri bölgemizde Noter açılması ihtiyacı gündeme getirmiştir. Bu ihtiyaca yönelik Adalet Bakanlığı ile gerçekleştirdiğimiz görüşmeler sonucunda Güneykent Mahallesi’nde noter açılmasının uygun olduğuna karar verilmiştir. Bu süreçte gösterdikleri ilgi ve destekleri için Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç’a, Adalet Bakan Yardımcımız Sayın Ramazan Can’a, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın İdris Alan’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz” denildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN