Elazığ Belediyesi Yaz Şenlikleri'nde Tuğçe Kandemir Rüzgarı Esecek

Elazığ Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ve yaz boyunca Elazığlı vatandaşları birbirinden farklı etkinliklerle buluşturacak olan Elazığ Belediyesi Yaz Şenlikleri, Elazığlıların yoğun ilgisi ile devam ediyor.

PAYLAŞ

Çocuklar, kadınlar, gençler ve ailelere yönelik birbirinden güzel etkinlikler düzenleyen Elazığ Belediyesi, Yaz Şenlikleri kapsamında sevilen ulusal sanatçıları da Elazığlılarla buluşturuyor.

Bu kapsamda Türk pop müziğinin sevilen ismi Tuğçe Kandemir 8 Ağustos Salı günü (Yarın) saat 21.00’de Elazığlılara unutulmaz bir gece yaşatacak.

Şarkılarıyla dinlenme rekorları kıran, müzik severlerin beğenisini kazanan Tuğçe Kandemir birbirinden özel parçaları ile Cumhuriyet Meydanı'nda  Elazığlılara müzik ziyafeti sunacak.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Şehrin sosyal hayatına katkı sunmak amacıyla Yaz Şenlikleri kapsamında kültürel ve sanatsal etkinlikler düzenlemeye devam ediliyoruz. Bu kapsamda Türk pop müziğinin sevilen ismi Tuğçe Kandemir, 8 Ağustos Salı günü (Yarın) saat 21.00’de müzik ziyafeti sunacak. Cumhuriyet Meydanı'nda  ücretsiz olarak düzenleyeceğimiz konserimize tüm hemşehrilerimiz davetlidir.” denildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN