AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı, Düzenlediği Toplantıyla Muhtarları Dinledi

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından Kavaktepe Köyünde civar köy muhtarları ve vatandaşların katılımıyla toplantı düzenlendi.

PAYLAŞ

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından Kavaktepe Köyü ve civarındaki 15 köy muhtarları ve köylülerin katıldığı bir toplantı düzenlendi.

Toplantıya katılan AK Parti Elazığ Milletvekilleri Prof. Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkapı, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Şerbet, İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Merkez İlçe Başkanı Ömer Faruk Çelik, muhtar ve köy sakinlerinin sorunlarını dinledi.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerinden başarı ile çıkacaklarına inandıklarını söyleyerek: “nasip olursa inşallah sizlerin gayreti desteğiyle 18. Seçim olan yerel seçimleri de çok iyi bir şekilde hazırlanarak layık olduğu şekilde belediye başkanlarımızı seçerek iyi bir oyla süreci tamamlamış olacağız. Bizler zaten durmuyoruz 28 Mayıs’ı bitirdik 29 Mayıs itibariyle yeni bir çalışmaya başladık.” Dedi.

21 yıldır milletin partilerine verdiği destekle hizmet ettiklerini belirten AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı: “21 yıl önceki anlayışımız ne ise bugün ve bundan sonraki anlayışımız da bu oldu. Ki bunun içindir ki 21 yıldır milletimiz liderimize ve siyasi hareketimize destek verdi. Bu anlayış sebebiyledir ki 21 yıl önce hayal edemeyeceğimiz hizmetleri bugün hem Elazığ’da hem de tüm Türkiye’de vatandaşımıza hizmet olarak sunmaya çalıştık. Elazığ’da bizlere destek oldu. Gayretimiz samimiyetimiz tevazuumuz devam edecek. Var ise eksiklerimiz yanlışlarımız onları onararak bundan sonraki süreçte de Elazığlı hemşehrilerimize hizmet götürmek konusunda daha fazla çalışacağız.” İfadelerini kullandı.

AK Parti Elazığ Milletvekili Erol Keleş, artık icraat döneminde olduklarını ifade ederek: “artık herkesle kucaklaşma, bize uzatılan ellere yumruk değil bizde el uzatarak aynı şekilde bizim uzattığımız ellere de karşımızdakilerin aynı şekilde karşılık vermesini istiyoruz. Şuanda 2 aylık bir süreç milletvekili olarak başladık şunu açık olarak söylüyorum 3 milletvekili birlikte il başkanımız ve teşkilatımızla ciddi anlamda emek veriyoruz. Elazığ’ın bazı kronikleşmiş sorunları var bu sorunların çözümü noktasında ve yeni projeler açısındanda da ciddi bir emek var bunu samimiyetle söylüyorum gecemizi gündüzümüze katarak kendimize dert ederek bu süreci tamamlamaya çalışıyoruz.” Dedi.

Kavaktepe Köyü Muhtarı Talat Öngören, kendilerini ziyaret gelen milletvekilleri ve teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN