4. Kitap Fuarı Vatandaşların Yoğun İlgisi İle Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi'nin katkıları ile gerçekleştirilen Dördüncü Kitap Fuarı'na, üçüncü gününde de vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

PAYLAŞ

Elazığ Belediyesi'nin organizasyonuyla düzenlenen 4. Kitap Fuarı 3. gününde de ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Elazığlıların dilediği kitaplara ulaşabildiği ve yüzlerce yayınevinin yer aldığı Elazığ Belediyesi Kitap Fuarı’nda ulusal ve yerel şair-yazarların imza ve söyleşi programları da sürüyor.

 

 

Bu bağlamda ulusal yazarlar Ebru Elmaskeser, Sadık Yalsızuçanlar ve Mine Sota, Ahmet Turgut ve Serhat Yabancı imza ve söyleşi programında okurlarıyla bir araya geldi.

Ailelerin ve çocukların ilgisinin yoğun olduğu fuar alanını gezmeye gelen vatandaşlar, kitap fuarının Elazığ için çok büyük bir fırsat olduğunu ifade ederek böyle bir organizasyon düzenleyen Elazığ Belediyesi Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ettiler.

 

 

Kitap Fuarında konuşan Elazığ Belediye Başkan Yardımcı Nazif Bilginoğlu, kitap fuarı ve düzenlenen satranç turnuvası ile ilgili bilgiler verdi.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN