Arada bir yavaş başlayan günler yaşamak normaldir, ancak bazı insanlar için bu daha çok bir yaşam biçimidir. Bu kişiler nadiren yeni bir hobi dener veya bir etkinliğe katılırlar, işte minimum düzeyde çalışırlar ve basit görevleri tamamlamaları daha uzun sürer gibi görünür. Böyle birini tanıyorsanız, bulaşık yığınlarıyla uğraşmak yerine televizyonun önünde oturmayı tercih etmelerinin nedeni onların burcu olabilir. Astrologlara göre, en tembel burçları keşfetmek için okumaya devam edin.

KOVA

Kovalar, kendi iç dünyalarına o kadar kapılırlar ki, kişisel çıkarlarının dışına çıkmakta zorlanırlar. Başkaları için bir şeyler yapmayı da zor bulurlar. Bulaşık makinesini boşaltmalarını veya çöpü çıkarmalarını isterseniz, büyük olasılıkla reddedeceklerdir. Kova burcu, son derece meraklı ve zeki olsa da, sıkıcı olduğunu düşündükleri işleri yapmaya her zaman istekli değildir. Eğlenceyi severler ve huysuz bir yapıya sahiptirler, bu yüzden hoşlanmadıkları işleri yapmamayı tercih ederler.

BALIK

Balıklar son derece yaratıcıdır ve genellikle sanatçılar ve tasarımcılardır. Kendi uğraşlarına tutkulu olsalar da, çok çalışmayı sevmezler ve ertelemeye meyillidirler. Son dakikaya kadar her görevden kaçınırlar. Onları sahilde ilham ararken veya yaratıcı bir patlama için gece yarısı koşusuna çıkarken bulabilirsiniz. Bir Balık tek başına çalışıyorsa bu iyidir, ancak meslektaşıysanız bu durum sinir bozucu olabilir. En basit görevler hakkında onlarla birden çok kez görüşmek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca, sanatlarının ortaya çıkmasına yardımcı olmanız için sizi ikna edebilirler.

YAY

Yay burcu, iyi vakit geçirmekle ilgilenir ve şehirde olmadıklarında tembelliğe meyillidirler. Özellikle seyahat ve boş zaman uğraşlarında bağımsızlıklarına değer verirler, bu yüzden kendi şartlarında yaşamayı tercih ederler. Dünyayı dolaşabilecekleri bir durumda, çamaşır yıkamak ve market alışverişi yapmak gibi sıradan günlük işleri neden yapsınlar ki? Astrologlar, bu değişken burcun genellikle "çalışma zorunluluğu hissetmediğini" belirtir. Yay burcu, eğlenceli bir iş arkadaşıdır çünkü sizi vahşi maceralarıyla ilgili hikayelerle eğlendireceklerdir, ancak güvenilir değillerdir. Bir sonraki seyahatleri için yeterince para biriktirdiklerinde, iki hafta önceden haber vermelerini beklemeyin.

TERAZİ

Astrologlar, Terazi burcunun "her şeyin hoş ve kolay olmasını sevdiğini" söylüyor. Kolayca strese girdiklerinden, faturalarını ödemek yerine onları bir çekmecenin altına saklarlar. Ancak bu, Terazi'nin işe başlayamayacağı anlamına gelmez. Enerjileri olduğunda işlerini yaparlar, ancak bu onların önceliği değildir. Terazilerin daha az tembel olduğu bir senaryo, "çok daha motive olmuş bir eşleri, çoğu zaman da patronluk taslayan bir Koç'a sahip olmalarıdır. Onları şekillendirecek birileri olduğunda, Teraziler daha üretken olurlar.

BOĞA

Boğa burcu, sakin bir alana sahip olmaktan hoşlanır ve bunu başarmak için temizlik ve düzenleme konusunda son derece üretken olabilir. Ancak sorumlu olmalarına rağmen, aynı zamanda rahatlamayı ve Netflix şovlarını aşırı izlemeyi de severler. Boğa, çok çalışmaktan hoşlanmaz, ancak önemli sorumluluklarını yerine getirirler. Astrologlar, aşırı durumlarda Boğa'nın "her zaman bebek gibi ilgi görmek, şımartılmak ve tatlılarla avutulmak isteyen Zodyak'ın bebeği" olabileceğini belirtir. Ve onların mutfak zevkleri göz önüne alındığında, bir TV maratonunun çeşitli ikramlar içermesini bekleyebilirsiniz.

ASLAN

Parti seven Aslanlar, sorumlu olmaktan çok eğlenmeye odaklanırlar. Aslan burcu, tüm enerjisi ve motivasyonuyla temizlik yapmaktan kaçınır. Profesyonel bir ortamda, söz vermekte iyi olan "harika satıcılar" olarak tanımlanırlar. Yeni projeler üstlenmekten heyecan duyarlar, ancak iş zorlaştığında, günlük angaryayı daha çalışkan burçlara bırakırlar. Ancak bunun onları yakalamasını beklemeyin.