Telefonunuzu nasıl tuttuğunuz, kişilik özelliklerinizle ilgili ipuçları sunabilir. Telefonunuzu her iki elinizle veya baş parmaklarınızla mı kullanıyorsunuz? Yoksa tek elinizle ve sadece bir baş parmağınızla mı? Bu, karakteristik özelliklerinizi yansıtabilir.

Eğer dikkatle gözlem yaparsanız, insanların cep telefonlarını tutuş şekillerinin ne kadar çeşitli olduğunu fark edeceksiniz. Daha önce gerçekleştirdiğimiz kişilik testleri serimizde, davranışlarımızın ardında genellikle psikolojik bir neden olduğunu öğrendik.

Yapılan araştırmalar, günlük hareketlerimizin ve davranışlarımızın kişiliğimiz hakkında önemli bilgiler verebileceğini göstermiştir. Bugün, telefonunuzu nasıl tuttuğunuzun sizin hakkınızda ne ifade ettiğini inceleyeceğiz. Telefon tutma şeklinizi 4 farklı kategoriye ayırdık ve her birinin ilişkilendirildiği kişilik özelliklerini ele alacağız.

TELEFONUNUZU TUTUŞ ŞEKLİNİZ KİŞİLİĞİNİZ HAKKINDA NE SÖYLÜYOR?

TELEFONUNUZU TEK ELİNİZ VE TEK BAŞPARMAĞINIZLA TUTARSANIZ

Telefonunuzu tek elinizle ve o elin başparmağıyla kullanmanız, iyimserlik, kendine güven ve tasasızlık gibi kişilik özelliklerinizi yansıtır. Hayatın getirdiklerini kabullenerek yaşamayı tercih edersiniz ve genellikle şikayetçi veya mız mız biri olmazsınız. Kendi yeteneklerinize olan inancınız, planlarınız beklediğiniz gibi sonuçlanmadığında bile, her durumda bir nimet ve öğrenilecek bir ders bulmanıza olanak tanır.

Hayatınızda hızla ilerlemeyi seviyorsunuz ve yeni şeyler keşfetmek, kendinizi konfor alanınızın dışına itmekten keyif alıyorsunuz. Bu özellikler profesyonel yaşamınızdaki hedef ve arzularınıza ulaşmanızda size avantaj sağlar, ancak aşk hayatınızda bazı zorluklara neden olabilir.

TELEFONUNUZU İKİ ELİNİZLE TUTUYORSANIZ AMA BİR BAŞPARMAĞINIZI KULLANIYORSANIZ

Eğer telefonunuzu iki elinizle tutup, kaydırmak veya yazmak için başparmağınızı kullanıyorsanız, bu durum kişiliğinizde sezgisel, pragmatik ve bilge özellikler olduğunu gösterebilir. Hayatınıza dikkatli ve bilinçli bir yaklaşım sergiliyorsunuz. Bu, genellikle risk almadan, düşünerek hareket etmeyi tercih ettiğiniz anlamına gelir. Sezgisel yönünüz, sizin iyi bir karakter yargıcısı olmanızı sağlar; genellikle gözden kaçan küçük detayları bile fark edebilirsiniz. Sevecen ve empatik bir yapıya sahipsiniz, duygusal olarak hızlı bağlanabilirsiniz, ancak duygularınıza hakim olmayı ve acele etmeden kararlar almayı öğrenmelisiniz.

TELEFONUNUZU İKİ ELİNİZ VE BAŞPARMAĞINIZLA TUTARSANIZ

Kaydırmak veya yazmak için telefonunuzu iki elinizle ve başparmağınızla tutarsanız, kişilik özellikleriniz enerjik, çok yönlü ve zeki olduğunuzu gösterir. Değişimin büyümenin göstergesi olduğunu bildiğiniz için, uyarlanabilir ve memnuniyetle karşılanan bir değişikliksiniz. Analitiksiniz ve karmaşık sorunları anlamakta veya parçalamakta hızlısınız. Sen düşünceli ve enerji dolusun. Genel olarak çocuksu bir masumiyet yayıyor olsanız da, entelektüel tartışmalardan hoşlanırsınız. Ancak kaygısız tavrınız flört hayatınızı kolaylaştırmıyor. Tek bir yerde kalmayı ve gönülden yatırım yapmayı öğrenmelisiniz.

TELEFONUNUZU ELİNİZLE TUTARSANIZ VE İŞARET PARMAĞINIZI KULLANIRSANIZ

Telefonunuzu bir elinizle tutarken diğer elinizin işaret parmağını kaydırmak veya yazmak için kullanırsanız, kişilik özellikleriniz spontane, yaratıcı ve yaratıcı olduğunuzu gösterir. Kendini yeniden şarj etmek için hala zaman zaman yalnızlığa can atan dışa dönük bir kişiliksin. Zengin bir hayal gücünüz var ve zihniniz, hayatınızdaki para akışını devam ettirecek fikirlerle dolu.

İnsanları suskun bırakan çekici bir kişiliğe sahipsiniz. Romantik bir partner olarak da eşsiz bir kişiliğe sahipsiniz. İlk hareketi yapmaktan hoşlanabilirsiniz ama jeste cömertçe karşılık vermeyi de seversiniz.