Seçtiğiniz renk ile kişilik özellikleriniz arasında bağlantı olduğu ortaya çıktı. İşte seçtiğiniz renge göre karakter özelliklerinizi ortaya çıkaran kişilik testi...

KIRMIZI

Kırmızı, gücü ve otoriteyi arzuladığınızı gösterir. İnatçısınız ve manipülasyon becerilerinizi geliştirmiş olabilirsiniz. Otorite ve özgürlüğü terk etmek sizin için zor, özellikle profesörler, patronlar ve ebeveynlere karşı. İlişkilerde, derinden seversiniz ve ikiniz de gelişmeyi seversiniz. Agresif, kararlı, dışa dönük, ısrarcı ve inisiyatif almaktan veya konuşmaktan korkmazsınız. Çok çalışmaktan zevk alır, hızlı zekalı ve verimli olursunuz. İşkolik bir yapınız var. İlgilenmediğiniz bir şeyi yapmak zor olur. İddialı, azimli ve hedef odaklısınız. Kontrol ve girdiye sahip olmayı seversiniz. Liderliği veya özerkliği tercih edersiniz.

Kariyer Seçenekleri: İşletme, satış, gazetecilik, hukuk, proje yöneticisi, yönetici.

MAVİ

Mavi en sevdiğiniz renkse, hayatta anlam arayışında olduğunuzu gösterir. Başkalarını önemsemeli, teşvik etmeli ve yardım etmelisiniz. Gerçek ve özgün olmak istersiniz. İlişkiler sizin için önemlidir, sevgi dolu ve besleyici birisiniz. Çocukken reddedilmeye karşı hassastınız ve yaratıcı zihniniz sıkıcı sınıf rutinleriyle mücadele etmiş olmalı. Teşvik edici bir ortamda daha iyi çalışırsınız. Kendinizi bir yetişkin olarak keşfedersiniz. Tutkulu, uyumlu ilişkiler ararsınız. Çiçek, müzik, mum ışığında akşam yemekleri, sıcaklık, empati ve kaliteli zamanı takdir edersiniz. İfadeyi ve kabulü destekleyen ilişkileri seversiniz. Duygular kararlarınızı etkiler ve tanınmak istersiniz.

Kariyer Seçenekleri: İletişim, sanat, eğitim, danışmanlık, hemşirelik, öğretmenlik, sosyal hizmet, sağlık, finans, hukuk, mühendislik, muhasebe.

YEŞİL

Yeşil, vizyoner, uyumsuz ve problem çözücü olduğunuzu gösterir. Akıl ve adalete değer verirsiniz. Olayları, prosedürleri ve kararları anlamak istersiniz. Standartlarınız size aittir. Çocukluk döneminde zihinsel olarak meşgul olmakta mükemmeldiniz. Rutini körü körüne takip etmektense, ilgi alanlarınızın peşinden gitmeyi tercih edersiniz. Doğal olmayan bir takipçi olarak, otoriteyi sorgulayabilirsiniz. İlişkilerde aklınızla liderlik edersiniz. Duygularınızı kontrol altında tutar ve aşırı duygusal hissetmek sizi gerginleştirir. Duygusal bağlantıları tercih edersiniz ancak havanızda olmadığınızda işinize veya hobilerinize odaklanırsınız. İşinizde akıllı, dürüst ve övgüyü hak eden birisiniz. Yeni fikirler üretmek için araştırma yapmayı ve bilgileri işlemeyi hızla fark edersiniz.

Kariyer Seçenekleri: Araştırmacı, metin yazarı, ekoloji, çevre bilimi, hekim, veteriner, adli tıp, muhasebeci, bankacılık, terapist, ürün/hesap yöneticisi.

SARI

Sarı, iyimser, eğlenceyi seven, neşeli ve yaratıcı olduğunuzu gösterir. Sohbetten ve parti başlatmaktan zevk alırsınız. Yalnızlıktan nefret eder ve doğal olarak kendinizi ifade edersiniz. Mutluluk sizi motive eder. Sığ ilişkiler yerine küçük, hoş bir grubu tercih edersiniz. Yüksek enerjili saflığınız, duygularınızı gizlemenize yardımcı olur. Hoş olmayan durumlarda kibirli olabilirsiniz. İlişkilerde anın tadını çıkarır ve bağımsızlığınıza ve sosyal hayatınıza saygı duyan arkadaşları seversiniz. Karizmatik, canlı ve tutkulusunuz. Yeni insanlara ve çılgın maceralara bayılırsınız.

Kariyer Seçenekleri: Pazarlama, markalaşma, tasarım, reklamcılık, avukatlık, finansal planlama, CEO, muhasebeci, muhabir, lojistik, denetçilik, aktörlük, yemek servisi, tasarım.

SİYAH

Siyah, güçlü iradeli, kararlı, kendine güvenen, bağımsız bir risk alıcı olduğunuzu gösterir. İş yerinde ve ilişkilerde ciddi, korkutucu ve otoriter olabilirsiniz. Gizem, zarafet, yoğunluk, haysiyet ve nezaket yayıyorsunuz. Görünüşünüz, kontrolün sizde olduğunu ima ediyor ama kendi içinizde güvensiz olabilirsiniz. Alkış beklemeden cesursunuz. Sevgi dolu ilgiye rağmen, durumunuz ve yaşam tarzınız gıpta ediliyor. İlişkilerde mesafelisiniz. Duygusal olarak korunuyorsunuz ve sırlarınızı yüksek duvarlar arkasında tutuyorsunuz. Utangaçsınız ve kişisel bilgilerinizi vermekten çekiniyorsunuz. Ancak, güvenilir bir insansınız ve ham duyguların tadını çıkarırsınız.

Kariyer Seçenekleri: Mühendislik, mimarlık, bilgisayar programcılığı, mali analiz, ekonomi, kurumsal işler, oyunculuk, girişimcilik, avukatlık, liderlik.

BEYAZ

Beyaz, barışı koruyan, sabırlı, empatik, sakin, düzenli ve titiz olduğunuzu gösterir. Çatışmalardan kaçınırsınız ve iffet, saflık ve masumiyeti temsil eden dikkatli bir insansınız. Sadelik, düzenlilik ve huzur için çabalarsınız. Sakinleştirici varlığınız ve huzurlu doğanız için aranırsınız. Çoğu durumla diplomatik olarak ilgilenirsiniz. Huzurlu bir ortamda motivasyon bulursunuz ve çatışmayı önlemek için yalan söyleyebilirsiniz. İyi yapmaktansa iyi hissetmeye öncelik verirsiniz. Emir almaktan nefret eder ve bireyselliğinizi korumak istersiniz.

Kariyer Seçenekleri: Bankacılık, danışmanlık, analiz, havaalanı personeli, güvenlik, bilim, mühendislik, avukatlık.