Salçalı Köfte ve Gastronomi Festivali Koray Avcı Konseri İle Sona Erdi

Bu yıl 5'incisi düzenlenen Salçalı Köfte ve Gastronomi Festivali'nin son gününde de vatandaşlar yoğun katılım gösterdi. Festivalde sevilen Sanatçı Koray Avcı sahne aldı.

PAYLAŞ

lazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası koordinasyonunda Valilik, Belediye, ETSO ve bazı odaların desteğiyle yapılan "Geleneksel Salçalı Köfte ve Gastronomi’ festivali 3. Gününde Koray Avcı Konseri ile final yaptı. Festivalin son gününe Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

 

 

Festivalde sahne alan ünlü pop sanatçısı Koray Avcı birbirinden güzel şarkıları vatandaşlar ile birlikte seslendirdi

 

 

Konserde bulunan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları gençler ile fotoğraf çektirdi.

 

 

Konserde konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ’ın insanının hiçbir zaman siyasi ve etnik ayrım yapmadığını ifade ederek, Tuncelili ve Alevi kimliği ile Elazığlıların kendisini milletvekili seçtiğini söyledi.

 

 

Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası Başkanı Zülfü Tarhan, festivale desteklerinden ötürü Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na ve konsere katılım gösteren vatandaşlara teşekkür etti.

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası Başkanı Zülfü Tarhan tarafından sanatçı Koray Avcı’ya hediye takdimi yapıldı.

Hediye takdiminin ardından konser kaldığı yerden coşkuyla devam etti.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN