Eski adı FOX TV olan NOW TV ekranlarında yayımlanan "Masumiyet", "Kusursuz Kiracı" ve "Kirli Sepeti" gibi dizilerde başrol oynayan Serkay Tütüncü, artık Show TV ekranlarında yayımlanan "Sandık Kokusu" dizisinde başrol oyuncusu olarak yer alacak.

Geçtiğimiz bölümde sahneye çıkan Serkay Tütüncü, yeni sezonda da kadroda yer alacak. NOW TV'de yayınlanan "Kirli Sepeti" dizisi, Pazar akşamları geniş bir izleyici kitlesine hitap etti. Serkay Tütüncü, bu dizide Kahraman karakterini canlandırdı. Oyuncu, geçtiğimiz aylarda dizinin kadrosundan ayrılmıştı. Bir süredir dinlenen Serkay Tütüncü'nün yeniden setlere döndüğü ortaya çıktı.

Show TV’nin, yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği ve ilgiyle izlenen dizisi "Sandık Kokusu"nun kadrosuna başarılı oyuncu Serkay Tütüncü dahil oluyor.

Diziye 23. bölümden itibaren dahil olacak olan Serkay Tütüncü, Kıvanç karakterine hayat verecek. Kıvanç’ın hikayesi merakla bekleniyor.

Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün kaleme aldığı, kreatif danışmanlığını Zeynep Günay’ın yaptığı "Sandık Kokusu" dizisinin yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun oturuyor.

"Sandık Kokusu"nun başrollerinde Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger, Necip Memili, Meriç Aral, Seda Türkmen ve Uğur Yücel gibi başarılı isimler yer alıyor.

"Sandık Kokusu" her çarşamba saat 20.00’de Show TV’de.