Müge Anlı ile Tatlı Sert'e katılan Ayten Hanım, izleyicileri hayrete düşüren bir dolandırıcılık hikayesi paylaştı. Kanserle mücadele eden Ayten Hanım, kendisini istihbaratçı olarak tanıtan ve evlilik vaadiyle kandıran Yaşar tarafından dolandırıldığını anlattı. Ancak Yaşar'ın gerçek kimliği bambaşkaydı; o aslında bir üfürükçüydü.

Ayten Hanım, "Yaşar ablasının kömürlüğünde saklanıyor. Beraber büyücülük yapıyorlardı" diyerek milyonlarca izleyiciyi şaşkına çevirdi. Bu canlı yayın olayı, gündemde geniş yankı buldu.


Olayın Detayları

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yine şaşırtıcı bir olay yaşandı. Programa katılan 56 yaşındaki Ayten Akyol, evlilik vaadiyle kandırıldığını gözyaşları içinde anlattı. Kanserle mücadele eden Ayten Hanım, ablasının tanıştırdığı Yaşar Bey'e gönlünü kaptırdı ve hayatının şokunu yaşadı.

Ayten Hanım, 3 milyon TL değerindeki evini ve tüm birikimini Yaşar Bey'e kaptırdığını belirtti. "Yaşar kendisini MİT'çi olarak tanıttı. Beni evlilik vaadiyle kandırdı. MR'a girdiğimde çıkarttığım altını da çaldı" diye konuştu. Ayrıca, Yaşar'ın çantasından kartlarını alıp internet bankacılığıyla parasını kendi hesabına yolladığını da açıkladı.


Müge Anlı, bugünkü canlı yayında Yaşar'ın aslında üfürükçülük yaptığını ortaya çıkardı. Programa bağlanan kişiler, Yaşar'ın babasının da bu işi yaptığını ve başka insanlardan da para aldığını iddia etti. Yaşar Bey, sevgilisinden aldığı evi geri vereceğini söylemesine rağmen sözünü tutmayıp kaçtı.

Ayten Hanım, Yaşar'ın ablasının kömürlüğünde saklandığını iddia etti. Ancak Yaşar'ın ablası, kardeşinin evde olmadığını belirterek iddiaları reddetti. Ayten Hanım ise "Nasıl nerede olduğunu bilmiyormuş? Beraber büyücülük yapıyorlardı. Kömürlükte saklanıyor. Damdan dama atlamıştır" dedi.