Milletvekili Nazırlı, Gençlik Meclisi Üyeleriyle Buluştu

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi üyeleriyle bir araya geldi. Nazırlı daha sonra Palu'da, ilçe halkıyla bir araya gelerek, istişarelerde bulundu.

PAYLAŞ

AK parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi Üyeleriyle bir araya geldi. Gençlik Meclisi üyeleriyle bir araya gelen Nazırlı, istişarelerde bulundu.

Gençlere önem verdiklerini ifade eden Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, Elazığlı gençlerden bakış açısı geliştirmelerini isteyerek: “geleceğe dair planlarınızı da konuşmaya devam etmemiz gerekiyor. Neticede bundan sonraki süreçlerde bu ülkeyi bu şehirleri sizler yöneteceksiniz. Ancak Elazığlı kardeşlerimin bir bakış açısı geliştirmesini istiyorum. Elazığ’a sadece Elazığ’dan değil, İstanbul’dan, Van’dan Hollanda’dan, Almanya’dan Elazığ’a bakıp Elazığ’ın durumunu analiz etmenizi istiyorum. İnsan kendisini analiz edip nerede durduğunu bildiği zaman geleceğe dair planlarını daha kolay oluşturabilir.” Dedi.

Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı Uğur Celayir’de AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı’ya teşekkür etti.

Daha sonra, “Elazığ İçin Nöbetteyim” programı kapsamında Palu’ya geçen AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, ilçe halkıyla buluştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN