Bize kişiliğimiz hakkında bilgi verebilecek birçok vücut parçası var. Göz renginiz, parmak iziniz ve oturma şekliniz karakteriniz hakkında ipuçları taşıyor. Artık serçe parmağınızın uzunluğuna bakarak da kişiliğiniz hakkında bir şeyler söyleyebiliriz.

KÜÇÜK PARMAĞINIZ DAHA KISA MI, DAHA UZUN MU YOKSA YÜZÜK PARMAĞINIZIN ÜST ÇİZGİSİYLE AYNI YÜKSEKLİKTE Mİ?

A. KÜÇÜK PARMAK, YÜZÜK PARMAĞININ ÜST ÇİZGİSİNDEN DAHA UZUNSA:

Rahat bir kişiliğe sahipsiniz ve kolay kolay sinirlenmezsiniz. Bilinmeyen şeyler sizi biraz rahatsız eder ve sürprizleri pek sevmezsiniz. Başkalarının fikirlerine büyük saygı duyarsınız ve samimi bir insan olarak tanınırsınız. Tartışmalarda bazen patronluk taslar gibi görünseniz de hatalı olduğunuzda ilk özür dileyen siz olursunuz. Dürüstlük sizin için çok önemlidir ve dürüst insanlarla birlikte olmayı tercih edersiniz. Siz doğru ve net bir yol izlersiniz.

B. KÜÇÜK PARMAĞINIZ, YÜZÜK PARMAĞINIZIN ÜST ÇİZGİSİNE ULAŞMIYORSA:

İlk adımı atmak konusunda çekingen davranırsınız ve utangaç bir izlenim bırakabilirsiniz. Sadık ve özverili bir insansınız. İlişkilerinizde partnerinize büyük sevgi gösterirsiniz. Sırlar konusunda güvenilirsiniz ve insanlar size sırlarını açmakta rahat ederler. Hedeflere ulaşmada kararlısınız ve yardım etmeyi asla bırakmazsınız. Bazen yalnız kalmak istediğiniz izlenimini verseniz de, aslında gizliden gizliye birini bulmayı umut edersiniz.

C. KÜÇÜK PARMAĞINIZ, YÜZÜK PARMAĞINIZIN ÜST ÇİZGİSİYLE AYNI YÜKSEKLİKTEYSE:

Mütevazı bir insansınız ve yabancılara kolay kolay açılmazsınız. Ancak güvendiğiniz insanlarla derin duygusal bağlar kurarsınız. Bazıları sizi kibirli bulabilir, ama gerçekte öyle değilsiniz. Yalan, sahtekârlık ve ikiyüzlülük size göre değildir. Kendinizin en büyük eleştirmenisiniz ve her zaman kendinizden çok şey bekler, talep edersiniz. Bazen eksantrik davranabilirsiniz. Büyük bir kalbiniz var ve her zaman başkalarına yardım etmeyi istersiniz.