Semih Işıkver Haberleri

Semih Işıkver Haberleri

Milletvekili Işıkver: İki İlçeye Hastane Sözü Aldık

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, Ağın Belediye Başkanı Ali Uslu ve Sivrice Belediye Başkanı Turgay Gündoğan ile birlikte Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’yı ziyaret ederek, her iki ilçenin İlçe Devlet Hastanelerinin yapım süreciyle ilgili girişimlerde bulundu.

Milletvekili Işıkver Elazığ’ın Sorunlarını Bakan Yerlikaya’ya İletti

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver Elazığ’ın sorunlarını İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’ya iletti.

Milletvekili Işıkver’den Et ve Süt Kurumu’na Satış Mağazası Talebi

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver Et ve Süt Kurumu’nun Elazığ’da ilk satış mağazasının açılması talebinde bulundu.

Milletvekili Işıkver’den, Sulama Projeleri Girişimi

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, DSİ Genel Müdürü Mehmet Akif Balta’yı ziyaret ederek Elazığ’daki bir çok proje hakkında detaylı bilgiler alarak istişarelerde bulundu.

Milletvekili Işıkver, Vatandaşların Sorun Ve Taleplerini Dinledi

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, halk buluşmaları progaramı kapsamında vatandaşlar ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

Milletvekili Işıkver: Elazığ’da Yapılan Konutlar Yapılmış En Büyük İmar Faaliyeti

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti Milletvekilleriyle birlikte Meclis'te düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Işıkver, deprem bölgelerinde inşaat faaliyetlerinin hızla yükseldiğini belirtti.

Milletvekili Işıkver: Güneykent Rezerv Alanında Halkımızla Buluşacağız

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatıyla kurulan ve temel amacı depremzede vatandaşları bir an bile ihmal etmeden, sorunlarını çözüme kavuşturma ve hayatlarını normale döndürmeyi hedefleyen ‘MHP Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti’ bu doğrultuda 16 Temmuz Pazar günü Elazığ’a geliyor. Heyette bulunan MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, protokol ziyareti ve bilgilendirmenin ardından Güneykent Rezerv Alanında vatandaşlarla bir araya geleceklerini ifade etti.

Milletvekili Işıkver: MHP Milyonların Umudu Olmuştur

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin grup konuşmasında emeklilere de memur maaşlarına yapıldığı gibi seyyanen zam yapılması çağrısının kamuoyunda heyecanla karşılandığını belirterek, 'İnşallah Sayın Genel Başkanımızın çağrısı olumlu karşılık bulacak ve milyonlarca emeklimiz artan hayat pahalılığı karşısında daha rahat bir nefes alacaktır' dedi.

Milletvekili Işıkver: TOKİ Konutlarımızın Her Bir Sorunu Kısa Sürede Çözülecek

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, TOKİ konutları ile ilgili eksiklerin giderilmesi ve vatandaşların taleplerinin karşılanması için girişimlerde bulundu. TOKİ heyeti Işıkver’in talebi üzerine Elâzığ’a gelerek incelemelerde bulundu.

Başkan Bal: TOKİ Konutlarındaki Sorunlar Çözülmeye Başladı

MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver’in seçilmesi halinde TOKİ konutlarındaki sorunları çözeceğine dair söz verdiğini hatırlatarak Işıkver’in sözünü tutarak çalışmalara başladığını söyledi.

Milletvekili Işıkver Deprem Bölgesi İnceleme Heyetinde Yer Aldı

Deprem bölgesi inceleme heyetinde Elazığ Milletvekili Semih Işıkver de yer aldı.

Milletvekili Işıkver, Ağın’da Vatandaşlarla Buluştu

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, Ağın’da vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Milletvekili Işıkver'in Danışmanı Burak Düzenli Oldu

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver'in danışmanı Burak Düzenli oldu.

Milletvekili Işıkver: Çözülmedik sıkıntı kalmayana kadar koşmaya devam edeceğiz

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, milletvekili seçimlerinin ardından ilk halk buluşmasını Kovancılar ilçesinde gerçekleştirdi.

Elazığ’da Milletvekilleri ve Kurum Müdürleriyle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Prof. Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkapı, Mahmut Rıdvan Nazırlı ve MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver’in katılımıyla Elazığ’da görev yapan kurum müdürleri bir araya gelerek deprem sonrası hasar tespit çalışmalarında gelinen son durumu ve devamında yapılacak faaliyetler hakkında değerlendirmede bulundular

MHP Milletvekili Işıkver: Milletimiz Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine güçlü destek verdi

28. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, mazbatasını aldıktan sonra seçimlere dair basın açıklaması yayımladı.

Milletvekili Semih Işıkver'den teşekkür mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, teşekkür mesajı yayımladı. Işıkver, Elazığlılara teşekkür ederek açıklamasında şunları söyledi.

23 Hedef ve Projenin Lansmanı Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanlığı koordinasyonunda 14 Mayıs sonrası TBMM çatısı altında Elazığ’ın sosyo-kültürel ve ekonomik gelişme ve kalkınmasını hedefleyen 23 hedef ve projenin lansmanı gerçekleştirildi. MHP Milletvekili adayları hazırlanan görsel sunu eşliğinde projelerin detaylarını katılımcılarla paylaştılar. MHP Elazığ 1. Sıra Milletvekili adayı Semih Işıkver, bir halk sözleşmesi mantığı ile hazırlanan hedeflerle şehrin gelecek yüz yılının şekilleneceği dile getirildi.

MHP Milletvekili Adayı Işıkver: Kamu-Sen Üyelerinin Mağduriyetine Seyirci Kalmayacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ 1. Sıra milletvekili adayı Semih Işıkver Kamu-Sen Üyelerinin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda yaptığı konuşmada 14 Mayıs sonrası hiçbir Kamu-Sen Üyesi’nin yaşadığı mağduriyete seyirci kalınmayacağını söyledi.

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Işıkver: Kültür Hayatımızın Değerli Kurumları Hak Ettiği İlgiyi 14 Mayıs Sonrası Görecektir

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ 1. Sıra milletvekili adayı Semih Işıkver Elazığ Kültür hayatında önemli bir yeri olan EFTUD’u ziyaret ederek dernek yöneticileriyle bir araya geldi. Işıkver burada yaptığı değerlendirmede, 'İlimiz için TBMM çatısı altında yapacağımız hizmetleri 23 ana başlık altında gruplandırdık. Bunlarda biride Elazığ Kültür ve Sanat Obası’dır. Bu proje ile EFTUD gibi bu kültürün yaşamasına büyük katkı veren tüm STK’larımızı çok daha güçlü bir hale getirmeyi planlıyoruz.' dedi.

MHP Milletvekili Adayı Işıkver’e instagram canlı yayında yoğun ilgi

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ 1. Sıra milletvekili adayı Semih Işıkver İnstagram canlı yayında her yaştan vatandaşın çok yoğun ilgisini gördü. 5 ayrı telefon hattı üzerinden gelen sorulara cevap veren Işıkver gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren programda bir çok soruya cevap vererek, 14 Mayıs sonrası Elazığ için yeni bir dönemin başlayacağını söyledi.

MHP Milletvekili Adayı Işıkver: Elazığ Bölgenin Çekim Merkezi Olacak

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ 1. Sıra milletvekili adayı Semih Işıkver Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan işletmeleri ziyaret ederek hem işveren hem de çalışanlarla biraraya geldi. Işıkver burada yaptığı değerlendirmesinde, 'Hazırlamış olduğumuz 23 maddelik halk sözleşmesi niteliğindeki hedeflerimizin tamamı şehrimizin sosyo-kültürel ve ekonomik gelişmesini hedeflemiştir. Elazığ 14 Mayıs sonrasında inşallah yeni bir döneme kapı açacak ve bu şehir bölgenin çekim ve yatırım merkezi olacaktır' ifadelerinde bulundu.

MHP Milletvekili Adayı Semih Işıkver: Üretim ve İstihdam Olmazsa Olmazımız

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Semih Işıkver seçim çalışmalarını sürdürüyor.

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Işıkver: Çemişgezek-Pertek Köprüsü Sözüm Olsun

Elazığ’da yaşayan Pertek ve Çemişgezeklilerle buluşan MHP Elazığ 1. Sıra milletvekili adayı Semih Işıkver salonu dolduran yüzlerce coşkulu vatandaşa seslendi; '23 madden oluşan Halk Sözleşmemizde yer alan Çemişgezek-Pertek Köprüsü’nü 14 mayıs sonrasında bu şehre kazandırmak benim bu salonda sizlere sözüm olsun. Sizler bu şehirde bir vekil çıkaracak nüfusa sahipken, siyasi ve bürokrasideki yalnızlığınıza son vereceğim' ifadelerinde bulundu.

MHP Milletvekili Adayı Semih Işıkver, Kaza Geçirdi

MHP Elazığ 1. Sıra Milletvekili Adayı Semih Işıkver, seçim çalışması için gittiği Abdullahpaşa mahallesinde içinde bulunduğu aracın başka bir araçla çarpışması sonucu kaza geçirdi. ışıkverin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

MHP Milletvekili Adayı Işıkver: Eğitimciler İsterse Şehirde Ülkede Değişir

Seçim çalışmalarını bütün hızıyla sürdüren ve bu kapsamda Sivil Toplum Örgütleri, Meslek Örgütleri, mahalle ve köy toplantıları, iş dünyasının çatı örgütleri, sendikalar ve vatandaşlarla buluşan MHP Elazığ 1. Sıra milletvekili adayı Semih Işıkver Türk Eğitim-Sen Üyeleriyle bir araya geldi.  

MHP Milletvekili Adayı Işıkver'den 23 Maddelik Halk Sözleşmesi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ 1. Sıra Milletvekili Adayı Semih Işıkver, şehir için hayati önem taşıyan 23 Maddelik Halk Sözleşmesi yayımladı. 14 Mayıs seçimlerinde Cumhur İttifakı'nın güçlü bir oy alacağına inandıklarını kaydeden Işıkver, Elazığ'ın gelişimine katkı sunacak maddeleri bir bir sıraladı.

Milletvekili Adayı Işıkver: Milliyetçi Hareket Partisi Döneminin Başlamasına Çok Az Kaldı

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Semih Işıkver, Kapalı Çarşı ve Kuyumcular Çarşısı esnafını ziyaret etti.

MHP Milletvekili Adayı Işıkver’in Elazığspor’a Destekleri Devam Ediyor

TFF 3. Lig 1. Grup’ta mücadele eden Bordo-Beyazlı temsilcimiz ES Elazığspor’un 07 Mayıs 2023 Pazar günü Elazığ’da karşılaşacağı Karaköprü Belediye SK karşılaşması için Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ 1. Sıra milletvekili adayı Semih Işıkver 18 bin 500 bilet alarak tüm taraftarları Bordo-Beyazlı takımımızı desteklemeye davet etti…

MHP Milletvekili Adayı Semih Işıkver: 14 Mayıs Zaferinin Ateşi Elazığ'dan Türkiye'ye Yayılacaktır

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Semih Işıkver, Yemişlik TOKİ sakinleri ile bir araya geldi.