Mhp Haberleri

Mhp Haberleri

Milletvekili Işıkver: İki İlçeye Hastane Sözü Aldık

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, Ağın Belediye Başkanı Ali Uslu ve Sivrice Belediye Başkanı Turgay Gündoğan ile birlikte Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’yı ziyaret ederek, her iki ilçenin İlçe Devlet Hastanelerinin yapım süreciyle ilgili girişimlerde bulundu.

Milletvekili Işıkver Elazığ’ın Sorunlarını Bakan Yerlikaya’ya İletti

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver Elazığ’ın sorunlarını İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’ya iletti.

Milletvekili Işıkver’den Et ve Süt Kurumu’na Satış Mağazası Talebi

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver Et ve Süt Kurumu’nun Elazığ’da ilk satış mağazasının açılması talebinde bulundu.

Başkan Bal: Kutlu Yürüyüşümüz Büyüyerek Devam Ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanlığı görevine yeniden seçilen Yunus Bal, kongreye katılım gösteren ve emeği geçenlere teşekkür etti.

MHP 14’üncü İl Kongresi Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ 14. olağan il kongresi yoğun bir katılımla gerçekleşti. Tek listeyle gidilen seçimlerde mevcut başkan Yunus Bal yeniden güven tazeledi.

Milletvekili Işıkver’den, Sulama Projeleri Girişimi

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, DSİ Genel Müdürü Mehmet Akif Balta’yı ziyaret ederek Elazığ’daki bir çok proje hakkında detaylı bilgiler alarak istişarelerde bulundu.

MHP’den, Yavuz’un İstifasına İlişkin Açıklama

31 Mart 2019 yılında Milliyetçi hareket Partisi’nden Maden Belediye Başkanlığı görevine seçilen Orhan Yavuz, 2024 yerel seçimlerine kısa bir süre kalan MHP’den istifa etti. Orhan Yavuz’un istifasının ardından MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal açıklama yaparak istifanın teşkilatça uygun görüldüğünü söyledi.

Maden Belediye Başkanı Orhan Yavuz, MHP'den İstifa Etti

MHP’li Maden Belediye Başkanı Orhan Yavuz'un partisinden istifa ettiği öğrenildi.

MHP Merkez İlçe Kongresi Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi merkez ilçe başkanlığı kongresi yapıldı. Kongrede kısa süre önce başkanlığa atanan Vahit Erkan, başkanlığa seçildi.

MHP İlçe Kongrelerini Gerçekleştirdi

Milliyetçi Hareket Partisi, Ağın, Keban, Maden, Sivrice, Palu ve Kovancılar’da ilçe kongrelerini gerçekleştirdi. Kongrelerde bazı ilçelere yeni başkanlar atandı, bazı ilçelerde de başkanlar yoluna devam etti.

Başkan Bal: Milliyetçi Hareket Partisi’nde Yerel Seçim Startı Verildi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ İl Başkanı Yunus Bal yaptığı açıklama ile 2024 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçim startını MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatıyla ülke genelinde verdiklerini ifade etti.

Milletvekili Işıkver, Vatandaşların Sorun Ve Taleplerini Dinledi

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, halk buluşmaları progaramı kapsamında vatandaşlar ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

Milletvekili Işıkver: Elazığ’da Yapılan Konutlar Yapılmış En Büyük İmar Faaliyeti

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti Milletvekilleriyle birlikte Meclis'te düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Işıkver, deprem bölgelerinde inşaat faaliyetlerinin hızla yükseldiğini belirtti.

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin Elazığ'a Geldi

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Elazığ'a geldi.

MHP Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti Elazığ’da

Milliyetçi Hareket Partisi Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti' Elazığ’a gelerek bir dizi temaslarda bulundu. Vali Toraman ile değerlendirme toplantısına katılan heyet, daha sonra Güneykent rezerv alanında incelemelerde bulundu.

Milletvekili Işıkver: Güneykent Rezerv Alanında Halkımızla Buluşacağız

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatıyla kurulan ve temel amacı depremzede vatandaşları bir an bile ihmal etmeden, sorunlarını çözüme kavuşturma ve hayatlarını normale döndürmeyi hedefleyen ‘MHP Deprem Bölgesi İnceleme Heyeti’ bu doğrultuda 16 Temmuz Pazar günü Elazığ’a geliyor. Heyette bulunan MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, protokol ziyareti ve bilgilendirmenin ardından Güneykent Rezerv Alanında vatandaşlarla bir araya geleceklerini ifade etti.

Milletvekili Işıkver: MHP Milyonların Umudu Olmuştur

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin grup konuşmasında emeklilere de memur maaşlarına yapıldığı gibi seyyanen zam yapılması çağrısının kamuoyunda heyecanla karşılandığını belirterek, 'İnşallah Sayın Genel Başkanımızın çağrısı olumlu karşılık bulacak ve milyonlarca emeklimiz artan hayat pahalılığı karşısında daha rahat bir nefes alacaktır' dedi.

Milletvekili Işıkver: TOKİ Konutlarımızın Her Bir Sorunu Kısa Sürede Çözülecek

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, TOKİ konutları ile ilgili eksiklerin giderilmesi ve vatandaşların taleplerinin karşılanması için girişimlerde bulundu. TOKİ heyeti Işıkver’in talebi üzerine Elâzığ’a gelerek incelemelerde bulundu.

Başkan Bal: TOKİ Konutlarındaki Sorunlar Çözülmeye Başladı

MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver’in seçilmesi halinde TOKİ konutlarındaki sorunları çözeceğine dair söz verdiğini hatırlatarak Işıkver’in sözünü tutarak çalışmalara başladığını söyledi.

Elazığ’ın En Gelişmiş İlçesi Belli Oldu

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin dile getirdiği 19 yeni il önerisi için çalışmalar devam ediyor. Belirlenen kriterleri karşılayan 19 ilçe il olacak. Bununla birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 2022 yılında hazırlanan İlçelerin Sosyo-Ekonomik Gelişmişlik Sıralaması Araştırması yeniden gündeme geldi. Açıklanan verilerde Elazığ'da merkez ilçe hariç diğer ilçelerin neredeyse tamamı az gelişmiş ilçeler arasında yer aldığı görüldü.

Milletvekili Işıkver, Ağın’da Vatandaşlarla Buluştu

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, Ağın’da vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Milletvekili Işıkver'in Danışmanı Burak Düzenli Oldu

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver'in danışmanı Burak Düzenli oldu.

Milletvekili Işıkver: Çözülmedik sıkıntı kalmayana kadar koşmaya devam edeceğiz

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, milletvekili seçimlerinin ardından ilk halk buluşmasını Kovancılar ilçesinde gerçekleştirdi.

Elazığ’da Milletvekilleri ve Kurum Müdürleriyle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Prof. Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkapı, Mahmut Rıdvan Nazırlı ve MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver’in katılımıyla Elazığ’da görev yapan kurum müdürleri bir araya gelerek deprem sonrası hasar tespit çalışmalarında gelinen son durumu ve devamında yapılacak faaliyetler hakkında değerlendirmede bulundular

MHP Milletvekili Işıkver: Milletimiz Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine güçlü destek verdi

28. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, mazbatasını aldıktan sonra seçimlere dair basın açıklaması yayımladı.

Milletvekili Semih Işıkver'den teşekkür mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, teşekkür mesajı yayımladı. Işıkver, Elazığlılara teşekkür ederek açıklamasında şunları söyledi.

23 Hedef ve Projenin Lansmanı Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanlığı koordinasyonunda 14 Mayıs sonrası TBMM çatısı altında Elazığ’ın sosyo-kültürel ve ekonomik gelişme ve kalkınmasını hedefleyen 23 hedef ve projenin lansmanı gerçekleştirildi. MHP Milletvekili adayları hazırlanan görsel sunu eşliğinde projelerin detaylarını katılımcılarla paylaştılar. MHP Elazığ 1. Sıra Milletvekili adayı Semih Işıkver, bir halk sözleşmesi mantığı ile hazırlanan hedeflerle şehrin gelecek yüz yılının şekilleneceği dile getirildi.

MHP Milletvekili Adayı Işıkver: Kamu-Sen Üyelerinin Mağduriyetine Seyirci Kalmayacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ 1. Sıra milletvekili adayı Semih Işıkver Kamu-Sen Üyelerinin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda yaptığı konuşmada 14 Mayıs sonrası hiçbir Kamu-Sen Üyesi’nin yaşadığı mağduriyete seyirci kalınmayacağını söyledi.

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Işıkver: Kültür Hayatımızın Değerli Kurumları Hak Ettiği İlgiyi 14 Mayıs Sonrası Görecektir

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ 1. Sıra milletvekili adayı Semih Işıkver Elazığ Kültür hayatında önemli bir yeri olan EFTUD’u ziyaret ederek dernek yöneticileriyle bir araya geldi. Işıkver burada yaptığı değerlendirmede, 'İlimiz için TBMM çatısı altında yapacağımız hizmetleri 23 ana başlık altında gruplandırdık. Bunlarda biride Elazığ Kültür ve Sanat Obası’dır. Bu proje ile EFTUD gibi bu kültürün yaşamasına büyük katkı veren tüm STK’larımızı çok daha güçlü bir hale getirmeyi planlıyoruz.' dedi.

MHP Milletvekili Adayı Işıkver’e instagram canlı yayında yoğun ilgi

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ 1. Sıra milletvekili adayı Semih Işıkver İnstagram canlı yayında her yaştan vatandaşın çok yoğun ilgisini gördü. 5 ayrı telefon hattı üzerinden gelen sorulara cevap veren Işıkver gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren programda bir çok soruya cevap vererek, 14 Mayıs sonrası Elazığ için yeni bir dönemin başlayacağını söyledi.